הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנייה בירידה: סיטואציית יונייטד ורונאלדו

אחרי הדיווח על רצונו לעזוב, באנגליה הסבירו את מצבו של הכוכב בקבוצה. ראשי יונייטד מתחרטים על החזרתו, הכוכב עצמו מאוכזב מהמועדון, אבל אף קבוצה לא מעוניינות בחלוץ מבוגר שלא ישתתף במשחק לחץ, או לא יכולה להרשות לעצמה את שכרו העצום

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.07.22 - 10:11

אחרי עונה מאכזבת של יונייטד והדיווחים אתמול (שבת) על כך שביקש לעזוב את אולד טראפורד, נראה כאילו תקופתו של כריסטיאנו רונאלדו במנצ'סטר מתקרבת לסיומה. אך דיווחים באנגליה מספרים כעת כי גם אם לא היה מבקש לעזוב, דרכו של רונאלדו ביונייטד עמדה על כרעי תרנגולת גם כך, מאחר והמוניטין שלו בקבוצה ירד מאוד.

על פי הדיווחים, מאז שהגיע מאמנם החדש של השדים האדומים, אריק טן האח, הפורטוגלי כבר לא היה אהוד כפי שהיה בעבר. עוד כאשר הגיע, טן האח הבין שהאנשים הבכירים ביונייטד ראו בחזרה של רונאלדו טעות, זאת עוד לפני שראלף ראנגניק הפך למאמן הקבוצה.

בתקופתו של ראנגניק, הוא פשוט לא היה משוכנע שרונאלדו יכול לעמוד בדרישותיו של המאמן למשחק הלחץ, אותו משחק לחץ שמאפיין גם את משחקו של טן האח. היחסים בין הצדדים הורעו עם הזמן עד למצב ששחקנים בקבוצה ראו בפורטוגלי כגורם מערער בסגל, מה שהעכיר את האווירה באולד טראפורד עוד יותר.

כעת לאחר שביקש מעבר, ינסו האנשים בעולם הכדורגל להבין את כיוון עתידו של רונאלדו, אך על פי אותם הדיווחים, עתידו לא יהיה בצ'לסי. כפי שדווח בימים האחרונים, ז'ורז' מנדש, סוכנו של רונאלדו, נפגש עם טוד בוהלי, הבעלים החדש של צ'לסי על מנת לדון על מעבר אפשרי. עם זאת, טוכל, כמו טן האח וראנגניק, מחפש חלוץ אנרגטי וצעיר שיוכל להשתתף במשחק הלחץ המתוכנן.

עוד מדווחים באנגליה, וספציפית בדיילי מייל, כי מספר קבוצות שרוצה ובנוסף יכול להרשות לעצמו להנחית את הכוכב הוא לא גדול. בעוד טוכל, על פי הדיווחים, לא מעוניין בשירותיו של הפורטוגלי, באיירן מינכן כבר הביאה את סאדיו מאנה ומתעקשת על הישארותו של רוברט לבנדובסקי, בעוד אינטר ונאפולי  לא יוכלו להרשות לעצמן את 15 המיליון שהוא ידרוש בשכר.

מצידו של רונאלדו, הסיבות לרצונו לעזוב את יונייטד די ברורות. העונה החולפת של השדים האדומים הסתיימה במקום שישי מאכזב, בסיומו יונייטד לא העפילה לליגת האלופות בעונה הקרובה, כשבנוסף, חוסר היכולת של הקבוצה להנחית חיזוקים ראויים, או חיזוקים בכלל, חתמו את הסיפור מבחינתו של רונאלדו, שלא רואה את עתידו באולד טראפורד.