שחקני מכבי ת"א התחרו בקליעות וירטואליות

סופו, פפאלוקאס, סמית ובלו שנותרו בארץ הפסידו לדרק שארפ אחרי האימון. סמית: "זה היום שלו, אתחשבן איתו"

רועי גלדסטון  14.03.12 - 18:50
תחילת כתבהשחקני מכבי תל אביב שנשארו בישראל ולא התמודדו אמש (שלישי) מול דומז'אלה בליגה האדריאטית, נהנו היום מאימון לא שגרתי. סופוקליס שחורצאניטיס, תיאו פפאלוקאס, דווין סמית ודייויד בלו, יחד עם עוזר המאמן דרק שארפ, השתתפו בתום האימון הרגיל באליפות הקליעות הווירטואלית הראשונה בחסות חברת יורוקום-פנאסוניק. בניגוד למשחק האמיתי בו נדרשים השחקנים לנוע ולייצר להם זריקה נוחה לסל סטטי, הרי שבמשחק הוירטאלי השחקנים הם אלו שהיו סטטיים והסל הוירטואלי היה זה שנע מצד לצד בתוך מסך פלזמה ענק.

דווין סמית' שהפסיד לדרק שארפ במשחק הוירטואלי, אמר בהומור: "היום זה היום שלו, אבל אני אוריד את המשחק באינטרנט ואבוא איתו בחשבון. זה נחמד להירגע עם החבר'ה רגע לפני משחקים חשובים". לגבי הסדרה מול פאו שתחל בשבוע הבא אמר: "חכו. קודם כל יש לנו משחק מחר".

שארפ התגאה: "קודם כל ניצחתי את דווין וזה מה שחשוב. מס' 6 ניצח את מס' 6". בצד המקצועי אמר: "היה אימון טוב, השחקנים זזו טוב, הזיעו ונהיה מוכנים למשחק מחר". על הסדרה מול פנאתינייקוס הוא הוסיף: "אנחנו ממשיכים להיכנס לעניינים בשני המשחקים שנותרו לנו, כרגיל. אתם רוצים לשמוע על הסדרה מול פאו וזה נורמלי, אבל אנחנו קודם כל חושבים על מחר".

ארבעת השחקנים יחזרו לעניינים מחר כאשר יצטרפו לחבריהם כשמכבי תארח את הכוכב האדום בלגרד בהיכל (19:45, שידור ישיר באתר).