הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כדיר: "נהיה אפילו יותר טובים עם הלפרין וגרין"

בהפועל י-ם מרוצים אחרי ה-58:72 על חולון. גרינברג: "אהבתי את הנחישות שלנו". ליובין: "צריך לתקן כמה דברים"

עידו גור
עידו גור  09.10.13 - 20:28
תחילת כתבה

אמנם מדובר בטורניר הכנה בלבד, אבל הפועל ירושלים נראית טוב לקראת העונה הקרובה. הקבוצה מהבירה הביסה 58:72 את הפועל חולון הערב (רביעי) כדי להעפיל לגמר גביע ווינר, למרות היעדרותם של יותם הלפרין ויניב גרין הפצועים.

עבור המאמן בראד גרינברג, מדובר בהזדמנות לקחת תואר שני ברציפות אחרי האליפות עם מכבי חיפה אשתקד. "אהבתי את הקשיחות שלנו", אמר גרינברג לאחר המשחק, "היינו בפיגור ואיבדנו יותר מדי כדורים, אבל הייתה לנו משמעת והגנה חזקה במחצית השנייה ואהבתי את זה".

המאמן האמריקאי-יהודי תיאר את החזון שלו: "אני רוצה שהקבוצה שלי תרוץ, שתשיג סלים קלים. יש לנו שחקנים גבוהים שמסוגלים לרוץ. המטרה בכדורסל היא להשיג סלים קלים ולמנוע מהיריבה לעשות זאת".

אחד מכוכבי הניצחון היה אלישי כדיר, שסיים עם 14 נקודות ו-9 כדורים חוזרים: "לא כל כך שמתי לב למספרים שלי, אבל אני אוהב את זה כי זה מראה שגם תרמתי לחברים שלי וגם מבחינה הגנתית. לא התחלנו טוב, אבל אחרי זה הדבקנו את הפער. יש מקום לכולם, ברגע שהלפרין וגרין יחזרו נהיה עוד יותר טובים. הגמר? מי שתנצח, נתכונן אליה בהתאם".

מנגד, ליאור ליובין קיבל כמה נקודות למחשבה בנוגע לקבוצה שלו, שהתקשתה במשך שלושה רבעים: "התחלנו טוב, אבל לאט לאט נהיינו קצרים ועייפים וגם היתה יריבה טובה ואיכותית מולנו. היו כמה דברים טובים, אבל נצטרך לתקן גם כמה דברים".