הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יזרעאלי: "זה היה מטורף, אני מודה לאלוהים"

רכז חולון היה באקסטזה אחרי שקלע שיא קריירה (26) בניצחון על מכבי ת"א: "הייתי חייב את זה לקבוצה". ליובין: "היינו מדהימים מבחינה הגנתית ברבע הרביעי. המפתח לניצחון? הקהל שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.10.13 - 22:20
תחילת כתבה

בעונה שעברה היא נאבקה בתחתית ונעדרה מהפלייאוף, את העונה הנוכחית הפועל חולון פתחה בצורה חלומית. הקבוצה של ליאור ליובין, שהחליף על הקווים את דן שמיר, הדהימה את מכבי תל אביב באולם הפחים עם 73:83, בעיקר בזכות הופעה ענקית של גוני יזרעאלי.

יזרעאלי, שחזר לקדנציה שנייה בחולון אחרי ששיחק בגלבוע/גליל, הפועל ירושלים ומכבי אשדוד, הדהים עם שיא קריירה של 26 נקודות (6 מ-7 מחוץ לקשת) והיה האחראי המרכזי להפתעה הגדולה כבר במחזור הראשון. "כבר ניצחתי את מכבי ת"א כמה פעמים, אבל זה היה באמת מטורף. אני מודה לאלוהים", אמר בסיום הרכז, שהיה באקסטזה מוחלטת.

"הייתי חייב את זה לקבוצה את המשחק הזה, היו לי משחקי אימון לא טובים. כיף לחזור הנה", הוסיף יזרעאלי. "אנחנו נשמח היום כי מגיע לנו, אבל מחר כבר נירגע. אני כבר חושב על נס ציונה, זה האופי שלי. בתחילת הרבע הרביעי עשינו עצירות גדולות ועם זה אנחנו צריכים ללכת להמשך".

המאמן ליאור ליובין סיכם: "הפתענו את עצמנו? אני לא מסתכל על זה כך. יחסי הכוחות ברורים לכולם, אז רצינו לבוא ופשוט להשאיר את הכל על המגרש. הרבע הרביעי היה מדהים מבחינה הגנתית. המפתח לניצחון? קודם כל הקהל. אי אפשר לבקש יותר מזה בפתיחת עונה. אווירה הכי כיפית שיש, ככה צריך להתחיל עונה".