סקוורר: "ידענו שאנחנו צריכים לחזור לעצמנו"

רכז חולון אחרי ה-60:80 בגלבוע: "הגיע הזמן שאתן דברים שבגללם אני כאן"

רועי גלדסטון  28.10.13 - 10:16
תחילת כתבה

אחרי הפסד כואב בשבוע שעבר לנס ציונה, וללא גוני יזרעאלי, הפועל חולון יצאה אמש למשחק קשה בגן נר מול גלבוע/גליל. חולוניה הביסה 60:80 את הקבוצה של שרון דרוקר, כאשר יחזקאל סקוורר נתן ערב ענק עם שיא קריירה של 18 נקודות ב-31 דקות, כשהוא מדייק ב-86% לשתיים ומוסיף 2 מ-4 מהשלוש.

"ידענו שזה משחק חשוב ושאחרי הפאשלה של השבוע שעבר אנחנו צריכים לחזור לעצמנו", סיפר יחזקאל סקוורר לאתר ערוץ הספורט. "ידעתי שאין לי מחליף בקבוצה כי גוני פצוע ושהגיע הזמן שאני אבוא ואתן יותר מהדברים שבשבילם הביאו אותי לחולון. אני שמח שהצלחתי לתרום לקבוצה".

כבר ראינו אותך נותן משחקים טובים, אבל הפתעת עם תפוקה התקפית.
"זה הכל עניין של בטחון. שתי חדירות ראשונות נכנסו והתחלתי להרגיש יותר נוח במשחק. הרגשתי שהכל צריך לעבור דרכי, הגעתי ליותר מצבים שאני יכול להתקיף את הסל ואלה דברים שבאים ביחד".

"הגענו לסקור גבוה, 80 נקודות, ומעבר לנקודות, אני חושב שסידרתי  את המשחק מבחינת לדעת למי ללכת, לדחוף את הכדור קדימה", הוסיף סקוורר. "אני שמח שהצלחתי לעזור. אני יודע שציפו ממני להרבה ועד עכשיו לא נתתי, אז אני שמח שאמש כן נתתי".

בסוף המשחק סקוורר סבל מעט מהתכווצויות שרירים, כאשר אנתוני גודס סובב את הקרסול בדקות האחרונות. שניהם אמורים להתגבר על הפציעות ולהיות כשירים למשחק הבא מול הפועל ירושלים במלחה.