דאוסן: "כל משחק הוא קריטי עבור מכבי ראשל"צ"

הכתומים יארחו את האקס אפי בירנבוים ובני הרצליה וינסו להשיג ניצחון ביתי ראשון. חרוש ושחקניו ביקרו במחלקת הילדים ב"אסף הרופא". חג'ג': "ביקורים כאלה תמיד מכניסים אותנו לפרופורציות"

זיו אברג'יל  24.11.13 - 20:36
משמחים את הילדים לפני חנוכה. מכבי ראשל"צ (צילום: אודליה מטרי, מכבי ראשל"צ)
משמחים את הילדים לפני חנוכה. מכבי ראשל"צ (צילום: אודליה מטרי, מכבי ראשל"צ)
תחילת כתבה

כחלק מהפעילויות של קבוצות ליגת ווינר, שחקני מכבי ראשון לציון ביקרו היום (ראשון) במחלקות הילדים בבית החולים "אסף הרופא". השחקנים מעיר היין סיירו במחלקות השונות כשהם משמחים את הילדים המאושפזים ומחלקים להם סופגניות וחבילות שי לחג החנוכה, שנתרמו על ידי קאנטרי קלאב גלי הדר.

שחקניו של מתן חרוש גם הצטלמו עם הילדים וחילקו להם חתימות. "ביקורים כאלה תמיד מכניסים אותך לפרופורציות. אני מקווה שהצלחנו לשמח את הילדים, שהם הגיבורים האמיתיים. אני מאחל לכל אחד מהם הרבה בריאות והחלמה מהירה. החיוך שלהם הוא מראה שמחמם את הלב. אנחנו יצאנו מחוזקים".

בשלישי הקרוב (19:30), הכתומים יארחו ב"בית מכבי" את האקס אפי בירנבוים ובני הרצליה במטרה להשיג ניצחון בית ראשון העונה. "אנחנו נמצאים במצב שבו כל משחק הוא קריטי וחשוב עבורנו. עברנו לא מעט כקבוצה עד עכשיו, אבל זה לא תירוץ", אמר שון דאוסן לקראת המשחק.

דאוסן, שקלע 12 נקודות והוריד 5 ריבאונדים מול אשדוד, עוד הוסיף: "אנחנו נמשיך להילחם במגרש ונעשה הכל כדי להשיג ניצחון בשלישי. רוצים לנצח גם עבור העיר והקהל שלנו, שלא מוותר וממשיך להגיע לכל המשחקים".