המשחק בין הפועל י-ם לחיפה נדחה ליום שישי

הסערה הגיעה גם לכדורסל, והמנהלת קיבלה את הבקשה. מוקדם יותר הלפרין, גרין, אליהו ומנקו נבלמו במחלף לטרון ולא הצליחו להגיע לאימון

רועי גלדסטון  14.12.13 - 20:57
תחילת כתבה

מזג האוויר הסוער משפיע גם על הכדורסל והמשחק שאמור היה להתקיים מחר (ראשון) בין מכבי חיפה להפועל ירושלים נדחה ליום שישי בצהריים (13:45) אחרי שהקבוצה הירושלמית ביקשה לשנות את מועד המשחק בעקבות האירועים. משחק הגביע מול הפועל גליל עליון, שנקבע לשבת, הוזז ליום ראשון הבא.

ביממה האחרונה, הקבוצה מתקשה להתכונן למשחק כראוי. אתמול הקבוצה ביטלה את האימון בגלל סופת השלגים ולנוכח העובדה שדרכי הגישה לעיר חסומות. על כן, בבירה קבעו לקיים את אימון הערב בשעה 19:00 אבל ארבעה שחקנים, שמתגוררים מחוץ לעיר - ליאור אליהו, יניב גרין, רפי מנקו והקפטן יותם הלפרין, לקחו מונית אחת בניסיון להגיע לעיר הנצורה.

ובכן, המונית עם הארבעה נתקעה במחלף לטרון בגלל המחסומים בכביש מספר 1. הארבעה המתינו במונית וניסו להשיג ליווי מיוחד לאולם במלחה, אך למרות החווייה, הם נאלצו לבצע פרסה ולשוב לבתיהם.

וזה לא הסוף מבחינת ההכנה הלקויה. אתמול בבוקר המאמן בראד גרינברג התעורר לדירה מנותקת מחשמל. הוא הועבר לבקשתו לבית מלון סמוך, כשגם הפאוור פורוורד ג'וש דאנקן החל בהכנות לעבור לבית מלון עם רעייתו וילדם הקטן, אולם אז חזר החשמל ודאנקן נשאר בביתו. גם גרינברג כבר חזר לביתו בו חודשה אספקת החשמל.

"זה מצער שמזג האוויר שם אותנו במצב לא נוח להתכונן למשחק מול חיפה. אמא טבע היא יריבה לא פשוטה, והתנאים קשים ממה שציפינו", אמר גרינברג רק אמש. המנכ"ל גיא הראל סיכם את הסאגה: "אני שמח שכל הגורמים הבינו את המצב הלא שגרתי ונרתמו לטובת הרוח הספורטיבית".