זעם באשדוד: "נדרוש שזריף לא ישפוט אותנו יותר"

יו"ר המועדון, יורם אסרף אחרי ההפסד לירושלים: "השופט בא לגנוב את ההצגה, הוא שפט עם אגו"

זיו אברג'יל  30.12.13 - 15:09
אשדוד עצבנית. "לא נעבור בשתיקה"
אשדוד עצבנית. "לא נעבור בשתיקה"
תחילת כתבה

בבוקר שאחרי ההפסד להפועל ירושלים (87:85), במכבי אשדוד הרוחות עדיין סוערות. בקבוצה זועמים על שופט המשחק ירון זריף שלדבריהם הכריע את המשחק. "ירון זריף בא אתמול לגנוב את ההצגה. שפט אתמול את אשדוד עם אגו, לא שיתף פעולה עם חבריו השופטים", אמר לאתר ערוץ הספורט יו"ר הקבוצה יורם אסרף.

"בחמש השניות האחרונות הייתה עבירה ברורה על גווין, ולא נשמעה שריקה. מי עמד שם ליד? זריף", האשים אסרף, "לאשדוד נשרקו 24 עבירות במשחק, מרכוס דאב הוצא ב-5 עבירת ולירושלים רק 16 עבירות. לא היה איזון בין השריקות".

"כמה דקות קודם לכן, קולמן רץ עם הכדור לאורך הקו, קני הייז רץ אחריו והכדור עף מידיו של קולמן החוצה, ללא מעורבות של הייז", המשיך היו"ר, "זריף קבע שהחוץ של ירושלים. שני השופטים הנוספים ניגשו אל זריף אמרו לו שזו טעות והכדור של אשדוד והוא לא היה מוכן לשמוע".

אסרף המשיך: "בדקות האחרונות של המשחק זריף ניגש למנהל האבטחה של האולם ודרש שאם לא תגיע משטרה הוא יפסיק את המשחק. מנהל האבטחה אמר לו שאין צורך להזמין משטרה והוא לא מתכוון לעשות זאת. אחרי הפסקה של שתי דקות, באורח פלא הוא חידש את המשחק".

אסרף דיבר אתמול בלילה עם יו"ר האיגוד המקצועי של השופטים: "ביקשתי ממנו לערוך בדיקה בנושא ולהעביר לנו את מסקנותיו. בנוסף, פניתי ליו"ר מנהלת הליגה, שמואל פרנקל, שיערוך בירור לזריף על אירועי אתמול. נוציא היום גם מסמך מסודר בעניין. אנחנו לא מתכוונים לעבור על זה לסדר היום. אנחנו נדרוש את הרחקתו מהמשחקים באשדוד".