הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ביה"ד העליון: התפטרותו של שאול אייזנברג נכנסת לתוקף

במכתב לאיגוד הכדורסל צוין כי עד כה לא הוסדר החוב לשחקניות הפועל ת"א. אייזנברג: "אני שמח שהתפטרתי עד תוך החקירה. חבל שהיועץ המשפטי ויו"ר הבקרה לא התפטרו גם הם"

רועי גלדסטון  31.12.13 - 11:29
"שמח שהתפטרתי". שאול אייזנברג
"שמח שהתפטרתי". שאול אייזנברג
תחילת כתבה

ביה"ד העליון של איגוד הכדורסל הוציא היום (חמישי) מכתב לאיגוד, בו מצוין כי בהתאם להחלטתו מיום ה-9 באוקטובר 2013 התפטרותו של שאול אייזנברג, מתפקידיו כחבר הנהלת איגוד הכדורסל וכחבר נשיאות, נכנסת לתוקף באופן קבוע.

כזכור, אייזנברג הפקיד מכתב התפטרות שאמור היה להכנס לתוקף אתמול, ה-1 בינואר 2014, במידה שהכספים שהיו אמורים להגיע לשחקניות ומאמן הפועל ת"א, שלא קיבלו את משכורתם מעונת 2011/12, לא ישולמו עד לתאריך הנקוב. ביה"ד העליון ציין במכתבו כי לא התקבלו מהבקרה כל מסמכים המאשרים שהחובות שולמו לשחקניות או למאמן, ולכן מכתב ההתפטרות מועבר לאיגוד למימוש מיידי.

כעת אמור עו"ד תומר ברזילי, הבא בתור ברשימת סיעת עוז, להיכנס כחבר הנהלה קבוע במקום אייזנברג, וזאת לאחר שיתקבל כתב המינוי מאיגוד הכדורסל.

"אני שמח שהתפטרתי עד שכל הנושא יתברר", אמר שאול אייזנברג בתגובה לדברים, "רק חבל שהיועץ המשפטי של האיגוד ויו"ר הבקרה לא מוצאים לנכון להתפטר אף הם מתפקידם, עד שהמשטרה תסיים את חקירתה. כל נושא האשמות הכבדות, שעורכי הדין שלי העבירו לאיגוד הכדורסל אתמול, מהווים תמרור אזהרה".