ירושלים תאבד כוכב? דאנקן על הכוונת של חימקי מוסקבה

הרוסים ינסו לצרף בקיץ את פורוורד האדומים. אורי אלון הגיב לדיווח בעמוד הפייסבוק שלו: "מציע לקבוצות לשים לב לכללים"

רועי גלדסטון  23.01.14 - 19:25
דאנקן, יעבור לרוסיה? (מנהלת הליגה)
דאנקן, יעבור לרוסיה? (מנהלת הליגה)
תחילת כתבה

הפועל ירושלים חווה עד כה את אחת העונות הטובות בתולדותיה, אבל ההצלחה הגדולה גם עלולה להביא עימה לא מעט צרות בעתיד הקרוב. על פי דיווח באתר "יורובאסקט", חימקי מוסקבה עומדת לנסות לצרף בקיץ את ג'וש דאנקן, אחד השחקנים המובילים בסגל של בראד גרינברג.

חימקי עצמה נמצאת בעיצומה של עונה אדירה (מחזיקה במאזן של 23 ניצחונות ברציפות), אבל עין אחת פוזלת כבר לעבר העונה הבאה. דאנקן, שקלע אמש 20 נקודות בניצחון על בודיבלניק האוקראינית, הוא אחד השמות החמים בפנקס של המועדון הרוסי.

"אנחנו עוקבים אחרי ג'וש דאנקן לאורך העונה", הודה פאבל אסטאחוב, ג'נרל מנג'ר חימקי מוסקבה. אנחנו לא מדברים עם שחקנים בעיצומה של העונה, אבל כבר הבהרנו לסוכן שלו שאנחנו נדבר בסיום העונה".

אורי אלון, אחד מבעלי הפועל ירושלים, ראה את הדיווח גם כן - והגיב בעמוד הפייסבוק שלו. "אני מציע לכל הקבוצות לשים לב לכללי היורוליג והיורוקאפ הרשמיים לפני שהם מפרסמים כוונות על שחקנים של קבוצות אחרות", רשם האיש החזק במועדון.

דאנקן, שהיה מועמד למכבי תל אביב בעונה שעברה, מעמיד ממוצעים של 15.7 נקודות ו-7.1 ריבאונדים בליגה הישראלית ו-13.1 נקודות ו-5.1 ריבאונדים במשחקי היורוקאפ.