פרסום ראשון: טאריקו ווייט על סף סיכום בהפועל אילת

למרות אובדן התואר, קטש עומד להתחזק: ווייט, בעל עבר בדטרויט פיסטונס, אמור להחליף את טרנס רודריק שנחתך

זיו אברג'יל  08.02.14 - 22:17
יש עוד תואר להילחם עליו. ווייט במדי הפיסטונס
יש עוד תואר להילחם עליו. ווייט במדי הפיסטונס
פרסום ראשון
תחילת כתבה

רק לפני יומיים הפועל אילת שמטה תואר, כשנוצחה על ידי מכבי ת"א בגמר הגביע, אבל בדרום לא קופאים על השמרים. לאתר ערוץ הספורט נודע כי גארד חדש כבר נמצא על סף סיכום, ומדובר בטריקו ווייט, שיחליף את טרנס רודריק.

ווייט הוא שוטינג גארד בן 23 המתנשא לגובה של 196 סנטימטרים. אחרי שנבחר על ידי דטרויט פיסטונס בסיבוב השני של דראפט 2010, מהלכים שלו מטביע בוירטואזיות מצאו את דרכם ליוטיוב והוא הפך לרוקי מדובר, אבל כבר במשחקי ההכנה לעונת הבכורה שלו בליגה הטובה בעולם הוא ספג שבר בכף רגלו ונעדר לכל השנה. בדצמבר 11' הוא שוחחר ולא הצליח להרשים גם במחנה של ההורנטס, מה שהוביל אותו לאיידהו מליגת הפיתוח.

באוגוסט 2012 ווייט חתם במדי ראדניצקי המקדונית, ואחרי עונה לא רעה (שכללה גם 14.3 נקודות בממוצע בליגה האדריאטית), הוא המשיך לגזיאנטפ הטורקית, לפני שסיכם עם אילת, שכאמור חיפשה גארד שיחליף את רודריק. 

כזכור, רודריק סבל ממחלה שמנעה ממנו להתאמן ביום שלישי האחרון. למרות זאת, כשבאותו לילה לזרים של קטש ניתן אישור לצאת לבילוי, רודריק לא החמיץ את ההזדמנות להצטרף. בעוד האחרים חזרו בשעה שנקבע להם, הגארד המשיך בבילוי עד לשעות הקטנות של הלילה. מאחר ולא מדובר בעבירת המשמעת הראשונה שלו, ההנהלה כינסה ישיבה מיוחדת בנוגע לרודריק, ולמרות שקלע 13 נקודות בגמר, הוחלט לחתוך אותו.