פניני: "הפועל בעונה מצויינת. ננסה לעצור את רביב לימונד"

מכבי ת"א מחכה לאדומים בנוקיה לדרבי שלישי העונה: "דרבי זה דרבי, צריכים לנצח בבית". ז'יז'יץ' לא יתלבש

רועי גלדסטון  17.03.14 - 11:25
פניני. יחגוג על האדומים? (אלן שיבר)
פניני. יחגוג על האדומים? (אלן שיבר)
תחילת כתבההעיר תל אביב כולה תישא עיניה לשני משחקי הדרבי שישוחקו הערב (שני), בשעה 18:15, מכבי ת"א בכדורסל תארח את האדומים של ארז אדלשטיין. ב-20:55, הפועל ת"א של רן בן שמעון תארח בבלומפילד את האלופה. אחרי שהצהובים בכדורסל דרסו את האדומים בדרבי הקודם בהפרש של 32 נקודות, מכבי ת"א יודעת שרביב לימונד וחבריו יגיעו רעבים למשחק הראשון בבית העליון.

"דרבי זה דרבי", אמר גאי פניני לקראת המשחק, "אנחנו פותחים את הבית העליון ואין דרך טובה יותר לעשות את זה מאשר דרבי. אני חושב שאנחנו מוכנים. עשינו יומיים של אימונים טובים בקצב גבוה, ואנחנו עם הפנים למשחק ורוצים לנצח".

"הפועל קבוצה טובה שעושה עונה מצויינת", המשיך פניני, "כמובן שבמשחק האחרון הם חסרו את רביב לימונד שישחק הערב וזה משמעותי. נעשה את ההתאמות ובנוקיה עם הקהל שלנו נצטרך לנצח. הפועל זה לא רק רביב, נכון שיש לו עונה מדהימה אבל הם משחקים כקבוצה. אין דרך מסויימת לעצור אותו, זו עבודה קבוצתית".

אנדאה ז'יז'יץ' לא ירשם למשחק מהזרים של מכבי ת"א ובמועדון מקווים להמשיך את הרצף הנהדר שכבר עומד על 13 ניצחונות ליגה. בהיכל נוקיה הקבוצה של דייויד בלאט טרם הפסידה העונה והמאזן שלה עומד על 0:11, כשגם הערב ינסו לשמור על הסטטיסטיקה.