ג'יימס נחת, עשוי לצאת עם מכבי ת"א לפיינל פור

הסנטר לא ישחק אבל יגיע למילאנו עם הסגל. ומי יריבת האימון לפני צסק''א?

רועי גלדסטון  30.04.14 - 13:10
תחילת כתבה

בביקור שנועל את הפעילות למען הקהילה של מנהלת ליגת ווינר סל לעונה זו, מכבי תל אביב הגיעה למעלה אדומים היום (רביעי) וערכה שם משחק ראווה נגד קבוצת הנוער המקומית. המקומיים הפגינו יכולת גבוהה עם כמה מהלכים יפים, אך בסופו של דבר הצהובים ניצחו.

הביקור עורר עניין רב בעיר, בין היתר בעקבות העפלתה של מכבי לפיינל פור שייערך בעוד שבועיים במילאנו. סופוקליס שחורציאניטיס המושעה שנעדר מהמשחק מול מכבי חיפה, נעדר גם היום מהביקור, יחד עם דווין סמית' שקיבל מנוחה. במכבי ציינו שסופו חולה ולכן קיבל שחרור מהאירוע.

גיא פניני אמר לאתר ערוץ הספורט: "חיפשנו יריבת אימון לקראת הפיינל פור, אז הנה מצאנו. מדובר בחבר'ה טובים ומוכשרים, ותמיד כיף לנו להגיע ולקבל אהבה מהקהל".

הצופים במקום ביקשו מהקפטן להטביע, אבל הוא אמר: "מי שחושב שאני הולך להטביע, כנראה לא רואה את המשחקים של מכבי". "אם פניני היה מנסה להטביע פה, זו בטח הייתה ההטבעה האחרונה בקריירה שלו", הוסיף דייויד בלאט.

האלוף במילואים, עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס, חיזק את מכבי ושיחק עם הצהובים, כשהוא גם מתכבד ב-4 נקודות. בסיום האירוע, ניתנה האפשרות למאות ילדים לעלות לפרקט, להצטלם עם השחקנים ולקבל מהם חתימות. בלאט אמר לשחקנים שאם ינצחו, אימון אחה"צ יהיה קל מהרגיל - והם עמדו במשימה.

בנושא אחר, שון ג'יימס נחת אחרי שלושה שבועות בארצות הברית אחרי שעבר טיפולים בארצות הברית. חשוב לציין שג'יימס לא יחזור לשחק כדורסל העונה, אך עשוי להתלוות למכבי ת"א לפיינל פור.