גרינברג: "כבר למדנו להסתדר בלי פראחוסקי"

מאמן ירושלים חגג: "אליהו שוב הקריב מעצמו". חסין: "נבוא לפוצץ במשחק ה-4"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.14 - 22:03
תחילת כתבה

הפועל ירושלים עדיין חושבת בקול רם על זכיה באליפות העונה, והערב (שני) היא שמרה על החלום בחיים: האדומים ניצחו 79:85 את הפועל חולון ועלו ליתרון של 1:2 בסדרת רבע הגמר.

למרות זאת, בראד גרינברג בטוח שעוד יש מקום לשיפור. "אנחנו יכולים לשחק טוב יותר ממה ששיחקנו היום", ניתח המאמן. "אמנם נראינו קצת יותר טוב, אבל נצטרך להתרכז בקרבות הריבאונד במשחק הבא".

לאחר מכן, התייחס האמריקני לאינדיבידואלים: "התאמנו כבר ללא פראחוסקי, הבנו איך להסתדר בלעדיו". גם העבירה החמישית של ליאור אליהו קיבלה יחס מפרגן: "אני אוהב אותו, הוא תמיד רוצה לנצח, הוא שחקן טוב והוא לא אגואיסט. הוא תמיד מקריב את עצמו כשצריך".

ג'וש דאנקן היה שמח עוד יותר, שכן היו לו שתי סיבות לחייך. "נפלא לחגוג ככה יום הולדת, עשינו עבודה טובה", אמר הפורוורד. "באנו אגרסיבים מהדקה הראשונה, שיחקנו טוב יותר מבמשחק הקודם ושיפרנו כמה אספקטים במשחק שלנו".

והיה גם צד מפסיד. אלעד חסין, מאמן חולון, אמר בסיום: "מגיע קרדיט לירושלים, אבל ספגנו יותר מדי נקודות. אנחנו חיביים לעשות התאמות, לשפר את כל הדברים בבית ולקחת את הסדרה למשחק חמיש מכריע. לכן, שום דבר לא גמור, זה רק התחיל. נבוא לפוצץ ונראה מה יהיה".