מיקי זוהר הגיש מועמדות ליו"ר איגוד הכדורסל

פרסום ראשון: סגן ראש עיריית קרית גת מצפה להיכנס לנעליו של דן חלוץ

רועי גלדסטון  19.05.14 - 21:57
מי יכנס לנעליו של חלוץ
מי יכנס לנעליו של חלוץ
תחילת כתבה

מועמד חדש לתפקיד יו"ר איגוד הכדורסל - מיקי זוהר הכריז על מועמדתו לתפקיד. בימים אלו, מיקי זוהר מכהן כסגן ראש עיריית קרית גת. בבחירות הפריימריס האחרונות, הוא נבחר להיות ראש סיעת הליכוד בעיר. בנוסף, הוא מכהן כחבר מועצה בעיר מאז שנת 2004 ומשמש כיו"ר עמותת הכדורסל העירונית.

זוהר בהכשרתו הינו משפטן ובעיצומם של לימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן ומאז 2004 עוסק בפעילות ציבורית. חשוב לציין כי מאז התפטרותו של דן חלוץ, החל המאבק על התפקיד כאשר כרגע הוזכרו מספר שמות, אבל עדיין לא ברור מי בסופו של דבר יתמודד על הג'וב.

זוהר שיחרר הערב מכתב לחברי הנהלת איגוד הכדורסל שבו נרשם: ''אני מציג את מועמדותי בפניכם מתוך רצון אמיתי וכנה לקדם את ענף הכדורסל בישראל. כאיש כדורסל בלב ובנשמה, שכל חייו שיחק, ראה וחווה כדורסל (בשכונות, בקבוצות באירגונים ובתחרויות) וכאחד שמעורה בכל רזי המקצוע לאור העובדה שאנוכי מכהן 10 שנים תמימות כיו"ר אגודה, אני מבקש את אמונכם ומקווה כי תסכימו להעניק לי את הזכות לשרת יחד איתכם את הכדורסל בישראל''.

"אני בחור צעיר ואין לי דרך לקפוץ קדימה בגיל אך יש בחלקי עשייה התנדבותית מלאה בת 11 שנים וכן השכלה רלוונטית שלעניות דעתי אינה תבייש אף אדם הרואה את עצמו מתאים לכהן כיו"ר האיגוד שלנו".

בנוסף, עוד מתמודד שהחליט לרוץ לראשות האיגוד וכבר הגיש מועמדות הוא עמירם הלוי. "כבעל ניסיון רב בענף, על כל רבדיו, ובניהול מערכות גדולות ובעיקר ביכולת להתנהל ולנהל אנשים, בטחוני שיחד אתכם נצליח", אמר הלוי.