לפני מינוי: הנהלת מכבי וגודס יישבו בשבוע הבא

היורש של בלאט צפוי לקבל רשמית את תפקיד המאמן בראשון או שני הקרובים. אבי אבן המועמד המוביל לשמש עוזר מאמן ראשון

רועי גלדסטון  13.06.14 - 15:18
תחילת כתבה

גיא גודס, מי שמיועד לתפקיד המאמן הראשי במכבי ת"א, יצא לסוף שבוע של מנוחה עם משפחתו וישוב למרכז במוצאי שבת. עוד לפני כן, שוחח גודס עם אנשי הנהלת מכבי ת"א ונקבע כי הצדדים יפגשו בתחילת השבוע, ביום ראשון או יום שני, אז צפוי גודס לקבל רשמית את התפקיד, תוך שיחה ודיון על החזון שאותו ההנהלה רוצה שיתרגם למגרש.

בתוך כך, המועמד המוביל לתפקיד עוזר המאמן הראשון הוא ראש מחלקת הסקאוט אבי אבן, שמקובל גם על גודס וגם על ההנהלה. מדובר בדמות מקצועית מאוד, שעובדת במערכת כבר שנים רבות, מכירה את המטרייה מבפנים ונראה שלהנהלה לא תהיה בעיה להחזירו לתפקיד עוזר מאמן (עשה את התפקיד כבר בעבר). זאת למרות שביעות רצון מתפקידו כראש מערך הסקאוטינג, וכאיש שחתום על הבאתם של טייריס רייס וריקי היקמן יחד עם הסקאוט יאיר שבח.

למעשה, המינוי הצפוי של גודס טורף את הקלפים במספר משרות נוספות בעולם הכדורסל. גודס כבר שוחח עם ארז אדלשטיין ונראה כי המאמן הלאומי ימנה את ליאור ליובין,  לעוזרו הראשון בנבחרת, במקומו של גודס. הדבר צפוי להתרחש רק לאחר מינויו הרשמי של גודס למכבי.

בנוסף, דני פרנקו צפוי להיפגש עם ג'ף רוזן בתחילת השבוע הבא, ונראה שאם לא יקרה משהו חריג, הוא יאריך את חוזהו כמאמן ראשי במכבי חיפה אחרי עונה נהדרת. מכאן, שנשארו למעשה שניים שמתמודדים על תפקיד המאמן הראשי בהפועל ירושלים: עודד קטש, שקיים כבר שתי פגישות לאחרונה עם ראשי המועדון, ודן שמיר שנמצא חזק מאוד בתמונה.