יש המשכיות: דרווין קיצ'ן האריך חוזה בירושלים

הגארד חתם לשנתיים נוספות עם אופציה לשנה שלישית. פרנקו: "משמח"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  23.06.14 - 15:56
קיצ'ן, ממשיך בבירה (אתר המנהלת)
קיצ'ן, ממשיך בבירה (אתר המנהלת)
תחילת כתבה

דרווין קיצ'ן האריך את חוזהו בהפועל ירושלים לשנתיים נוספות עם אופציה לעונה שלישית, כך נמסר בהודעה רשמית מטעם המועדון. בכך המשיכה הקבוצה במדיניות של החתמת שחקנים לטווח ארוך, כשיחד עם הגארד אנמורים להרכיב את השלד בשנים הקרובות יותם הלפרין, ליאור אליהו, דונטה סמית' והצעירים אדם אריאל, רפי מנקו ותום מעיין.

דני פרנקו, מאמן הפועל ירושלים החדש, התייחס להמשך ההתקשרות עם קיצ'ן: "אני שמח שדרווין ממשיך עם משפחת הפועל ירושלים. אני בטוח שהקהל ימשיך ליהנות ממנו ובעזרת השחקנים החתומים ואלה שעוד נביא, הוא ייתן תפוקה אפילו גבוהה מזו של שנה שעברה".

הפועל ירושלים, כזכור, היא התחנה השניה של קיצ'ן בישראל לאחר שכבר שיחק בעבר במכבי ראשון לציון. בעונה החולפת הוא הוביל את ליגת העל במדד הפלוס-מינוס (178+) ובעונה הסדירה העמיד ממוצעים של 9 נקודות, 6.6 ריבאונדים, 1.8 חטיפות ו-5.9 אסיסטים, כאשר בפלייאוף היו המספרים 11.1 נק', 6.3 ריב', 1.8 חטיפות ו-4.3 אסיסטים.

בקדנציה הקודמת שלו היה קיצ'ן יותר התקפי ופחות קבוצתי. בעונת 2011/12 במדי מכבי ראשל"צ הוא קלע 14.5 נקודות בממוצע למשחק וקטף 7.2 ריבאונדים, אבל מסר רק 3.3 אסיסטים לערב.