"תודה לך, מכבי ת"א. תישארי בלבי כל החיים"

אחרי העזיבה המפתיעה, טייריס רייס נפרד: "חוויתי אהבה שאין לה תחליפים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.14 - 20:50
תחילת כתבה

הסיפור הגדול בספורט הישראלי בימים האחרונים הוא ללא ספק סיפורו של של טייריס רייס. במכבי תל אביב היו כמעט בטוחים שיוכלו להשאיר את ה-MVP של הפיינל פור, אלא שהוא העדיף את הכסף הגדול וחתם היום (שני) לשלוש שנים בחימקי מוסקבה.

הגארד, שבכלל היה בדרך החוצה במהלך העונה, פרח בסיומה ולכן הפך לאחד המבוקשים ביבשת. בסופו של יום, הוא בחר ללכת דווקא לקבוצה שתשחק ביורוקאפ, אבל לא שכח להכיר תודה לקבוצה שבמדיה נהיה לכוכב אירופי.

"תודה לך, מכבי תל אביב", כתב רייס בדף הטוויטר האישי השלו. "פיתחתי בקבוצה הזו מערכות יחסים חמות ונפלאות בעונה החולפת, כאלו שאני בטוח שיישארו איתי במשך כל חיי, כי אני יודע שהן אמיתיות".

רייס המשיך: "אני עדיין לא מצליח להבין את כמות האהבה שקיבלתי מהאוהדים בתל אביב, זו אהבה שמעולם לא חוויתי ואין לה תחליף. אני רוצה לומר ל'צבא הצהוב' תודה גדולה".

מי שצריך להתמודד עם הסיטואציה הוא המאמן החדש גיא גודס, שבנה על רייס כאחד מעמודי התווך של הקבוצה בעונה הקרובה. עם עזיבתו של רייס, שוב יחל החיפוש אחר גארד מוביל חדש, כאשר בהיכל נוקיה כבר מבינים שלא צפויה להם מלאכה פשוטה. אחד השחקנים שכבר עלו על הפרק הוא ג'רמי פארגו, שעשוי לחזור מצסק"א לקדנציה נוספת בהיכל. גם קרלון בראון, כוכב הפועל ת"א בעונה החולפת, מועמד.