מי שוחח עם שאראס? ואת מי גיא גודס מעדיף לצרף לצוות?

פרטים נוספים נחשפים על סאגת עוזר המאמן במכבי. אחד הבכירים יזם את צירוף האקס, אך בשלב זה המגעים עדיין לא הבשילו. המאמן החדש רוצה עוזר מנוסה. דווייט באייקס, שלוהט בווגאס, יקבל פניה מהצהובים אם לא ימשיך בטורונטו

רועי גלדסטון  17.07.14 - 13:40
תחילת כתבה

יממה לאחר הפרסום על השיחות בין מכבי תל אביב לשרונאס יאסיקביצ'יוס לגבי האפשרות שימונה לעוזר המאמן של גיא גודס, נראה כי האיחוד, לו מצפים האוהדים, עדיין לא מתגשם. מנהל מכבי, ניקולה וויצ'יץ', היה זה שהגה את הרעיון ואף שוחח עם שאראס בנושא, אבל כרגע הדברים לא מבשילים.

במכבי מעוניינים בשלב זה בעוזר מאמן בעל ניסיון, שיעבוד לצידו של גודס, עבורו זו תהיה עונה ראשונה כמאמן ראשי בהיכל נוקיה אחרי 4 שנים לצידו של דייויד בלאט. גם גודס עצמו היה מעוניין לראות עוזר מאמן מנוסה, שיוכל לעזור מהרגע הראשון בניהול משחקים, הכנת אימונים וסקאוטינג על קבוצות יריבות.

למרות ההערכה הרבה שיש כלפיי שאראס במערכת, הצהובים מסתייגים כרגע מהבאתו משום שאין לו ניסיון בתפקיד כה רגיש במכבי. לצד שמו של שאראס, ננו גינזבורג, מאמן נבחרת צ'כיה עדיין נמצא חזק בתמונה והוא המועמד המועדף על גיא גודס.

דווייט באייקס מככב בליגת הקיץ

במקביל לאיוש הצוות המקצועי, במכבי ממשיכים לעקוב אחרי המועמדים לחיזוק. המוביל שבהם הוא דווייט באייקס, שאמש קלע 24 נקודות בהפסד טורונטו 93:77 ליוסטון בליגת הקיץ בלאס וגאס. באייקס גם תרם 3 ריב', 4 אס', אך איבד 8 כדורים. החלון במסגרתו יוכלו הראפטורס להודיע לבאייקס על מימוש האופציה עליו ייסגר ביום שני. אם טורונטו תוותר על הגארד, אז מכבי ת"א תפתח מיד במשא ומתן עימו.