יובל נעימי חתם לשנתיים בהרצליה: מקווה לתרום

קצורין מתחזק בגארד שאמר: "שמח להגיע". אקוניס: "רצינו שחקן בכיר"

רועי גלדסטון  22.07.14 - 16:27
נעימי. סגר בהרצליה
נעימי. סגר בהרצליה
תחילת כתבה

רכש משמעותי לבני הרצליה: הגארד יובל נעימי חתם לשנתיים בקבוצה. נעימי ששיחק בעונה האחרונה בהפועל אילת יחזק את הקו האחורי של מולי קצורין. עבור הגארד מדובר בתחנה השמינית בקריירה אחרי שהחל את דרכו בהפועל ירושלים, המשיך לראש העין, גבעת שמואל, אשקלון וחזר לקדנציה נוספת בירושלים.

משם המשיך לגיחה קצרה בחו"ל כששיחק בטריומף הרוסית במשך עונה אחת. כשחזר לארץ, חתם במכבי תל אביב שהעבירה אותו כאמור לאילת. 

"אני שמח להצטרף לבני הרצליה'', אמר נעימי. ''מדובר בקבוצה עם מסורת שתמיד שאופת לצמרת וכך גם יהיה השנה. יש לנו חבורה של ישראלים טובים וצעירים ואנסה לעזור להם הן במישור האישי והכי חשוב הקבוצתי''.

''אני שמח להתאמן ולשחק תחת מאמן מסדר הגודל של מולי קצורין ובטוח ששיתוף הפעולה יהיה מוצלח. בעזרת השם נעשה ונצליח. ואני רוצה להודות לטל רקאנטי ואלדד אקוניס שמהרגע הראשון נתנו לי את ההרגשה שהם מאוד רוצים אותי בקבוצה ומקווה להחזיר להם על המגרש על האמון הזה".

"מתחילת הקיץ סימנו בקבוצה את הרצון להביא ישראלי בכיר'', אמר היו"ר אלדד אקוניס, ''אנחנו שמחים להודיע היום על החתמתו של יובל נעימי בבני הרצליה. נעימי הוא אחד מהרכזים המוכשרים והטובים ביותר שיש בכדורסל הישראלי היום. הוא זכה להוביל קבוצות גדולות בארץ בעבר ואנחנו מאמינים שביחד עם הסגל הישראלי המוכשר מאד שממשיך פה מהשנה שעברה וחיזוקים נוספים הוא יכול לעזור לקבוצה לחזור ולהצליח''.