המסורת נמשכת: חיפה תפגוש 4 קבוצות NBA

באוקטובר: סגנית האלופה מול פורטלנד, סקרמנטו, וושינגטון וטורונטו רפטורס

רועי גלדסטון  12.08.14 - 18:24
יבזורי. בקרוב הידית תגיע לארה"ב (אלן שיבר)
יבזורי. בקרוב הידית תגיע לארה"ב (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מכבי חיפה ממשיכה את מסורת המשחקים שלה מעבר לים. סגנית האלופה הישראלית תשתתף בארבעה משחקי ראווה מול קבוצות NBA במהלך מסע הקבוצה בצפון אמריקה. מי שמצפות לירוקים הן וושינגטון, פורטלנד, סקרמנטו וטורונטו.

מסע המשחקים יחל ב-16 באוקטובר מול הוויזארדס (בשעה 2:00 שעון ישראל) ובהמשל יגיעו המפגשים מול פורטלנד (שבת, 18 באוקטובר בשעה 5:00 שעון ישראל), סקרמנטו קינגס (יום ראשון, 19 באוקטובר בשעה 5:00 שעון ישראל) וטורונטו רפטורס (יום חמישי, 23 באוקטובר בשעה 2:00 שעון ישראל).

המסע יהיה הרביעי של הקבוצה לארה"ב בחמש השנים האחרונות. בשלושת המסעות הקודמים מכבי חיפה התמודדה מול שש קבוצות NBA (ניו ג'רזי נטס, גולדן סטייט ווריירס, מינסוטה טימברוולבס, פיניקס סאנס, דטרויט פיסטונס וממפיס גריזליס). בסיכום כל ארבעת המסעות חיפה תשלים רשימה של 10 קבוצות NBA איתן היא התמודדה.

"מכבי חיפה גאה להמשיך את מסורת המשחקים מול קבוצות NBA, כאשר בסיס האוהדים של הקבוצה בצפון אמריקה הוא מהגדולים בקרב קבוצות בינלאומיות", אמר בעלי המועדון ג'ף רוזן, "אנחנו נרגשים לפגוש את הוושינגטון וויזרדס, את פורטלנד טרייל בלייזרס, את סקרמנטו קינגס ואת טורונטו רפטורס".