סופו: נדהמתי לשמוע שפיני גרשון מונה לעוזר

היווני נחת: מחכה למכבי ת"א מסע שונה, עם נהג חדש. שמחתי עבור בלאט

רועי גלדסטון  28.08.14 - 01:44

תגיות: סופומכבי ת"א

תחילת כתבה

אדי הזכיה באליפות אירופה שככו, פגרת הקיץ כבר הסתיימה, ומכבי תל אביב עומדת לצאת לדרך חדשה, עם ההכנות לעונת 2014/15. מי שחזר הלילה (רביעי) לישראל הוא סופוקליס שחורציאניטיס, שנראה ונשמע מוכן לעוד עונה מתחת לסלים אצל הצהובים. 

"אני מתרגש לחזור", אמר סופו עם נחיתתו בבן גוריון. "העונה שעברה היתה טובה ודרמטית. אחרי ההתחלה הרעה זכינו לסיום טוב, אבל  הפעם מחכה לנו מסע אחר, עם נהג חדש על ההגה ואפילו במכונית שונה. באופן אישי, נחתי והיו לי עניינים לסדר בפגרה, ניקולה עזר לי בזה ועשיתי את מה שהיה עליי לעשות, אני מקווה שכבר בימים הקרובים נתחיל לעבוד".

בנוגע לעזיבתו של דייויד בלאט, אמר הסנטר: "אין ספק שהכל יהיה שונה ללא בלאט, אני עצוב שהוא עזב, אבל יודע שהוא התקדם ועבר למקום מדהים ב-NBA. יש לי אמונה מלאה בו, אהבתי לעבוד איתו במכבי ואני שמח בשבילו, אני מצפה לראות איזה אימפקט יהיה לעזיבה".

ומה היה ליווני לומר על מינויו של פיני גרשון, שכמאמנו באולימפיאקוס העביר אותו סדרות חינוך? נדהמתי והופתעתי כששמעתי על המינוי", ענה סופו, "אבל אני חשוב שזה לטובה. מכבי לעולם לא עושה צעד כזה בלי סיבה ובלי לחשוב לעומק. אני מאמין שגודס יוביל אותנו בצורה מוצלחת לאתגרים שמחכים לנו, ושפיני לצידו ישלים אותו לצמד מוצלח".