פלג: "כל הבכירים עברו כאן, רוצים לחזור לזה"

גלבוע/גליל פתחה עונה. המאמן: "רוצה לחזק את החיבור לקהל ולקהילה"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  22.09.14 - 18:18
תחילת כתבה

שלושה שבועות לפני שהיא יוצאת לדרך בליגת העל, גלבוע/גליל ערכה את אירוע פתיחת העונה החגיגי שלה. להפנינג בגן הוזמנו אוהדים למפגש עם השחקנים, תחרות קליעות ורישום מנויים לקראת העונה שבפתח.

"יש עוד שינוי אחד גדול, מלבד זה שאני מאמן ראשי, עמית (גל) שעזב אותנו השנה", הזכיר ברק פלג בפתח דבריו. "זו נקודה כואבת, הוא זה שהביא אותי וגידל אותי ויש לו חלק בבניית הקבוצה הזו. יש לו מורשת שצריך לשמר אותה".

"כמעט כל השחקנים הבכירים בליגה עברו בגליל עליון או בגלבוע ויש לנו מטרה לחזור לזה", הבהיר המאמן. "אני רוצה לחזק את החיבור לקהל ולקהילה". על הרצון למלא את היציעים אמר: "האולם הזה יותר מהכפיל את עצמו ומסורת של מועדון זה לא משהו שנבנה בשנה-שנתיים וגם לא בחמש או שש. יש לנו הזדמנות לתקן וזו אחת המשימות שלנו".

גלבוע/גליל הפסידה 73:58 למכבי תל אביב בגביע ווינר ומצפה למשחק אימון בשבוע הבא מול הפועל אילת (29 בספטמבר, 18:00, גן נר). בקבוצה של ברק פלג, בעונתו הראשונה כמאמן ראשי, מקווים להתגבש עד משחק הגביע מול כפר סבא ב-7 באוקטובר, ימים ספורים לפני המשחק מול הפועל חולון במחזור הפתיחה של הליגה (12.10).

בפני ברק פלג עומדת משימה לא פשוטה, כאשר רק נמרוד טישמן וחואקין שוכמן הם היחידים שהיו בסגל גם בעונה שעברה. גם הוותק בליגה לא מרשים אצל שאר שחקני הסגל, ומי שאמורים לסייע בכך הם רפי מנקו ואיתי שגב הצעירים שהצטרפו.