צפו ב-68:79 של הפועל ת"א על מכבי ראשל"צ

הכתומים ערכו הפנינג פתיחת עונה. גייטס בלט אצל האדומים עם 20 נק'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.10.14 - 22:43
תחילת כתבה

מכבי ראשון לציון והפועל תל אביב ערכו היום משחק הכנה אחרון לפני פתיחת הליגה, בו ניצחו האדומים 68:79. זה משחק ההכנה השני בו הפועל מנצחת את ראשל"צ, כשהפעם הרבו לקלוע לאדומים יינטסי גייטס (20 נקודות) ורביב לימונד (13 נקודות). במדי ראשל"צ הצטיינו ג'קי קרמייקל (17 נקודות), לארי אובאנון (11 נקודות) וטוני יאנגר (10 נקודות).

בתום המשחק אמר מאמן ראשל"צ שרון דרוקר כי ראשון תתכונן בהתאם לפתיחת הליגה. "משחקי ההכנה נתנו לנו פחות או יותר לראות את השחקנים, להכיר אותם ולהתחבר", אמר דרוקר. "העונה הליגה ארוכה, וכל משחק הוא בעל חשיבות וקשה, בסך הכל השחקנים שלנו מחוייבים ובאים לעבוד".

הכתומים ערכו 7 משחקי הכנה לקראת העונה וסיימו במאזן של 3 ניצחונות ו-4 הפסדים, אך יו"ר המועדון, פרי יצחק מיהר להרגיע: "ראשל"צ היא קבוצה צעירה שצריכה לצבור ניסיון אבל אנחנו מאמינים ביכולת שלהם להוריד את הקבוצות לסקור נמוך, לקלוע יותר ולנצח".

 היו"ר לא שכח גם לתת קרדיט לצוות המקצועי של הקבוצה: "צוות המאמנים בנה הקיץ קבוצה אנרגטית ואתלטית. אני מאמין שעם עוד קצת ניסיון נקבל קבוצה חזקה וטובה, שתדע להתמודד ולייצג את המועדון בכבוד".

את העונה תפתח ראשון לציון במשחק ביתי מול בני הרצליה (יום שני 13.10 19:35), הפועל מנגד, תשחק באותו היום באילת במסגרת המחזור הראשון.