גודס: "רוצים לשתף את הצעירים כמה שיותר"

אלטיט וג'ייק כהן קיבלו צ'אנס ב-73:89 על חולון. חסין: "נמדד אם נתקדם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.14 - 23:07
תחילת כתבה

מכבי תל אביב לא ממש התקשה בדרך ל-73:89 על הפועל חולון. כבר ברבע הראשון דהרו שחקני האלופה ל-11:32 ומשם ואילך זה היה גארבג' טיים ממושך. ובכל זאת, היו נקודות אור בהיכל, בעיקר עם שיתופם של הצעירים בסגל של גיא גודס.

ג'ייק כהן פתח בחמישיה, שיחק 22 דקות וקלע 13 דקות בהיעדרם של אלכס טיוס וסופוקליס שחורציאניטיס. בן אלטיט עלה מהספסל, קיבל 17 דקות וסיפק 6 נקודות, 6 ריבאונדים והמון אגרסיביות, בעוד שגם עידן זלמנסון שיחק קצת.

"המסר הוא שבן (אלטיט) יכול לשחק ולתרום בליגה", הבהיר בסיום גיא גודס, שביום שני ייאלץ להתמודד עם הפועל אילת של דן שמיר ובחמישי יתארח עם שחקניו אצל צסק"א מוסקבה. "אנחנו רוצים לצרף ולשתף צעירים כמה שיותר, גם את ג'ייק (כהן). מאריץ' היה מצוין כששיחק, ובקשר לטיוס אנחנו לא מוסרים שום מסר. מי שטוב ובריא, ישחק. ג'ייק ובן נתנו הכל היום. אני מרוצה מהם מאוד, הם עשו דברים יפים".

"מהרגע הראשון היינו בעניין, קלענו ברבע הראשון מעל 30 נקודות, לקחנו ריבאונדים ופתחנו הפרש", הזכיר מאמן מכבי ת"א. "אחר כך הייתה נפילה מסוימת, אבל אני מרוצה בסך הכל. לא קל לשחק אחרי יומיים משחק ובעוד יומיים יש לנו עוד אחד. זו המציאות, צריך להגיע מוכנים".

"הקבוצה הייתה אנרגטית ואני מרוצה. יש לנו הרכבים מסוימים שבהם אנחנו חשופים בריבאונד. יהיו משחקים ש-18 ריבאונדים בהתקפה יעלו לנו בנקודות. ננסה להמעיט בנתינת ההזדמנות השניה לקבוצות", סיכם גודס.

מאמן חולון אלעד חסין ניתח: "מכבי התחילה חזק ולא הגבנו טוב. כשאתה רודף אחרי קבוצה כמו מכבי בנוקיה כשהם נראים כמו שהם נראים, זה הופך לקשה מאוד. איבדנו גם חייל תוך כדי תנועה... יש משחק נוסף בשבוע הבא ואני רוצה שניראה כמו שנראינו נגד גליל. יש לנו חבר'ה צעירים, קבוצה צעירה. אנחנו צריכים ללמוד, נימדד אם נתקדם תוך כדי תנועה".

"בטוח שנלמד מהמשחק הזה ונגיע מוכנים למשחק הבא", המשיך חסין, והתייחס גם לפציעות: "טיילור קיבל את השלט בראש ונפתח לו הראש. גם נמתח לו השריר... לא חסרות סיבות, אבל זה לא רלבנטי. ננוח ונתכונן כמו שצריך למשחק הבא, ניקח מה שצריך ונמשיך הלאה".