סמית' נפגע בברך, אבל צפוי לשחק מול צסק"א

אלישי כדיר נפל על רגלו של שחקן מכבי, שניצחה 72:80 אצל הפועל אילת. פניני: "התחלנו רדומים". שמיר: "צריכים לתקן"

רועי גלדסטון  20.10.14 - 22:09
תחילת כתבה

המשחק הראשון ביורוליג עבר חלק, המאזן בליגה עדיין מושלם וגיא גודס יכול לסמן V גם על קאמבק מפיגור דו-ספרתי. מכבי תל אביב מחקה פער של 16 נקודות באילת וניצחה 72:80 במשחקה השלישי בתוך 5 ימים.

החשש העיקרי נגע לדווין סמית', שברבע האחרון נפגע בברך כשאלישי כדיר נפל על רגלו. הפורוורד ירד לספסל מטעמי זהירות, אבל בצוות הרפואי של מכבי ת"א הבהירו כי השחקן יטוס עם הקבוצה לרוסיה וצפוי לקחת חלק במשחק היורוליג מול צסק"א מוסקבה. "ברבע הראשון לא היינו במשחק עם 6 איבודים. יש משחקים שאתה לא בפוקוס, אבל עושה מה שצריך", סיכם גיא גודס את הניצחון.

גיא פניני הוסיף: "התחלנו קצת רדומים את המשחק. אולי זו האווירה הזו של אילת, אולי העומס. במחצית לקחנו החלטה שנשאיר הכל על המגרש והתחלנו לשחק טוב. כשאנחנו משחקים ככה, קשה לעצור אותנו. איבודי כדור זה עניין של ריכוז וניסיון. שיחקנו מול קבוצה טובה וניצחנו במקום מאוד קשה".

"אני מתמקד בכך שאנחנו עדיין רחוקים מהדרך שאנחנו רוצים ללכת בה", הבהיר דן שמיר. "אנחנו יכולים לשחק כדורסל טוב, אבל בהרבה רגעים מאוד מבולבלים. אנחנו צריכים לתקן. הדרך שבה אנחנו משחקים והתיאום בינינו... זה עדיין רחוק ממה שאנחנו רוצים".