טיוס רצה לצאת לרוסיה, במכבי דרשו שיישאר ויחזור לכושר

ווייצ'יץ' נימק את ההחלטה: "זה לא הגיוני לתת דקות מול צסק"א לשחקן שלא שיחק שבועיים". הפורוורד אמור לעלות על הפרקט מול נהריה

רועי גלדסטון  26.10.14 - 14:45
תחילת כתבה

אחרי התבוסה לצסק"א מוסקבה ברוסיה, במכבי תל אביב ינסו לחזור לחייך, כאשר זה ככל הנראה יקרה מחר (שני) בליגת העל. הצהובים יתמודדו מול העולה החדשה עירוני נהריה, כשגיא גודס יוכל להסתייע בחיזוק משמעותי בדמותו של אלכס טיוס שחוזר אחרי פציעה ועונש השעייה.

יהיה מעניין במיוחד לראות הדינמיקה בין טיוס לראשי מכבי תל אביב. רגע לפני שהצהובים יצאו ברביעי האחרון למוסקבה, פנה אלכס טיוס לראשי המועדון ואמר כי הוא מעוניין להמריא לרוסיה ולנסות לשחק. במכבי סירבו וטענו בתוקף כי על טיוס להישאר בארץ, להתאמן ולחזור לכושר. ואכן, הפורוורד לא יצא להתמודדות.

ניקולה ווייצ'יץ' אישר את הידיעה לאתר ערוץ הספורט. "זה נכון. זה לא הגיוני ששחקן שלא שיחק יותר משבועיים וערך אימון אחד לפני משחק מול צסק"א, ייקח חלק בו. אמרנו לו שהוא צריך להמשיך להתאמן בארץ ולחזור לכושר משחק", אמר מנהל מכבי. בדומה לטיוס, גם סופוקליס שחורציאניטיס ייכלל לראשונה העונה בסגל של גיא גודס ואמור לקבל דקות.

בעניין אחר, לגיא גודס קרתה תקרית משעשעת במוסקבה. במהלך הנסיעה לכיוון המלון, נפתח תא המטען באוטובוס הקבוצה והמזוודה של המאמן נפלה על הכביש. הרכב שנסע מאחורי האוטובוס התריע בפני הנהג שעצר בצד הדרך. המזוודה הושבה לבעליה ובכך נמנע אירוע לא נעים. המאמן אמר שמעכשיו יוודא שתא המטען נעול היטב.