"צריך לעלות עם טירוף, כאילו זה משחק אליפות"

רנדל מדרבן לפני הדרבי. וויצ'יץ': "חשוב שלא ייגרר למקומות לא טובים"

רועי גלדסטון  09.11.14 - 23:06
תחילת כתבה

לצד מחוות הפיוס ומסיבת העיתונאים המשותפת, מכבי תל אביב נערכת בעיקר מקצועית לדרבי מול הפועל תל אביב (שני, 20:50, שידור ישיר בערוץ 1). יוגב אוחיון כשיר למשחק ואצל הצהובים בעיקר רוצים להיחלץ מהבוץ שיצרו ההפסדים להפועל ירושלים וצדביטה זאגרב.

"המשחק הזה מאוד חשוב לנו, גם כדי לשנות את המומנטום הלא טוב שנקלענו אליו וגם כי דרבי הוא תמיד קריטי למועדון", הבהיר המנהל ניקולה וויצ'יץ'. "השחקנים צריכים לבוא נחושים ומרוכזים ולהוכיח מה הם שווים. יוגי לא כשיר לגמרי, אבל אין סיכוי שהוא יפספס את הדרבי".

"אני בטוח שהאוהדים הצהובים יבואו כדי לתת לנו גב ולעזור לנו לנצח כמו שרק הם יודעים", המשיך סנטר העבר הקרואטי, והדגיש: "דרבי זה תמיד דבר גדול, בטח הדרבי התל אביבי, וחשוב שזה יישאר אירוע ספורט מרתק ושלא ייגרר למקומות לא טובים".

"הדרבי הזה חיוני לקבוצה שלנו ולשאיפה להתקדם בדרך הנכונה", הוסיף בראיין רנדל, מהשחקנים היחידים שזוכים למחמאות על תפקודם בתקופה האחרונה. "אנחנו חייבים את זה אחד לשני, למועדון ובעיקר לאוהדים. הם סומכים עלינו בעיניים עצומות ואסור לנו לאכזב אותם. צריך לעלות למגרש בטירוף, כאילו זה משחק אליפות - זו צריכה להיות הגישה שלנו".

המאזן ההיסטורי בין שתי הקבוצות עומד על 25:77 למכבי - 6:45 כשהיא המארחת ו-19:32 אצל הפועל. הפעם האחרונה שעודד קטש וגיא גודס נפגשו כמאמנים ראשיים על הפרקט הייתה בחצי גמר הפיינל פור בעונת 2009/10. גלבוע/גליל של קטש ניצחה אז את הפועל ירושלים של גודס, כשג'רמי פארגו ובראיין רנדל שיחקו אז במדי הצפוניים והמשיכו עד לזכיה באליפות.