סמית': צריכים לתת את הנשמה, אין לנו ברירה

מכבי ת"א תצא מהמשבר במלאגה? פניני: "אעבור גם את התקופה הזאת"

רועי גלדסטון  12.11.14 - 23:14
תחילת כתבה

יממה אחרי שעבר בהצלחה את הניתוח בגיד אכילס - פציעה אשר תגרום לו להחמיץ את שארית העונה - גיא פניני שוחרר היום (רביעי) לביתו. קפטן מכבי תל אביב לא יוכל לעזור לחבריו לצאת מהמשבר הנוכחי, אבל הוא מבטיח כי יהיה שם עבור המועדון הצהוב בעתיד, למרות הפציעה הקשה.

"אני רוצה להודות לכל המבקרים והאוהדים, אני מקבל המון תמיכה, חום ואהבה מכל הכיוונים ובכל דרך אפשרית, ואני אסיר תודה על כך", אמר פניני אחרי שעזב את בית החולים איכילוב. "אני כמובן מאחל הצלחה גדולה לכל חבריי במכבי, וסומך על השחקנים ועל הצוות שיידעו לצאת מהמצב הלא נעים. אני עומד בפני תקופה לא פשוטה, אך מעולם לא נכנעתי ולא ויתרתי ואין לי כוונה לעשות זאת כעת. עברתי כל כך הרבה, נעבור גם את זה".

אלופת אירופה המכהנת תנסה לצאת מהמצב הקשה אליו נקלעה כבר ביום חמישי, אז תתארח אצל מלאגה (21:45, שידור ישיר כאן באתר) למשחק חשוב ביותר במסגרת היורוליג. יחד עם זאת, הפסד נוסף - רביעי ברציפות בכל המסגרות - עשוי להביא עימו זעזועים. בכל מקרה, דווין סמית' נשמע דרוך מאוד לקראת המשימה.

"מלאגה יריבה חזקה, שמשחקת מאוד קבוצתי. אנחנו חייבים לעשות שינוי מנטאלי ולהגיע מוכנים ונחושים", סיפר הפורוורד והוסיף: "חייבים לתת 40 דקות של הגנה חזקה. אין לנו ברירה, אנחנו צריכים לתת את כל הנשמה על הפרקט. אנחנו נלחמים עכשיו גם למען גיא פניני ומתפללים להחלמתו המהירה".