ליגת העל - בתום העונה הסדירה 2021/2022
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 הפועל ירושלים 0 0 0 0
2 מכבי ת"א 0 0 0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0
4 הפועל חולון 0 0 0 0
5 גליל עליון 0 0 0 0
6 הפועל חיפה 0 0 0 0
7 הפועל ת"א 0 0 0 0
8 גלבוע גליל 0 0 0 0
9 הפועל אילת 0 0 0 0
10 נס ציונה 0 0 0 0
11 הפועל ב"ש 0 0 0 0
12 עירוני קרית אתא 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שרף: "אמרתי שאבנר קופל לא ראוי, אבל כולם עמדו מאחוריו"

יו"ר סיעת עוז התייחס לפרשת השחיתות: יש עוד דברים נוראיים באיגוד. קופל התפטר מזמן אבל גם מחליפיו מוחזקים ומתומרנים ע"י מנגנון נוראי של אינטרסנטים שהכדורסל הוא חלק משני עבורם

רועי גלדסטון  25.12.14 - 11:07
שרף, סיפק התייחסות חריפה (אלן שיבר)
שרף, סיפק התייחסות חריפה (אלן שיבר)

"אחרי כל הכותרות שנקשרו אתמול לפרשיית השחיתות באיגוד הכדורסל קיבלתי מאות טלפונים ואני רוצה להביע בפניכם את עמדתי. למרות שהוכחה צדקתי וצדקת סיעתי, אני עצוב כי לא הקשיבו לי", כך פתח צביקה שרף, יו"ר סיעת עוז, את מכתבו לאגודות הכדורסל השונות.

בהמשך המכתב, שרף הפך חריף הרבה יותר. "אני הרצתי את עצמי לתפקיד יו"ר איגוד הכדורסל כשרציתי מצד אחד להצעידו מקצועית אבל לפתע, לא מצאו אותי מתאים. ואז התמודדתי בבחירות מול המנגנון המשומן של איחוד כל המרכזים שעשו הכל על מנת שאני וסיעתי לא ניבחר. אמרתי שקופל לא מתאים, אבל כולם עמדו מאחוריו. חרשתי את הארץ מקצה עד קצה, נפגשתי עם הרבה נציגי קבוצות. רבים מהאנשים פחדו להיפגש איתי, וחלק גדול מהם הבטיחו שיצביעו עבורי בחשאי, אך איגוד הכדורסל והיועצים המשפטיים שלו (קופל) עשו הכל כדי לפסול את האפשרות שלי לרוץ. למרות הכל, בעיקר בזכות נציגים רבים של לא מעט קבוצות, בעיקר קבוצות קטנות, קיבלנו סיעתי ואני 25% - רבע מהקולות".

"המרכזים לא רצו אותנו בניהול ונדחקנו לאופוזיציה, ואז כאשר נכנסתי לעומק ההחלטות באיגוד ולעומק ההתנהלות וההתנהגות, חשכו עיני", הוסיף שרף במכתבו, "מה שהתגלה אתמול, בהעברת הכסף של ישראל ביתנו זה רק דבר אחד, יש עוד דברים נוראיים. קופל התפטר מזמן אבל גם מחליפיו מוחזקים ומתומרנים על ידי מנגנון נוראי של אינטרסנטים שהכדורסל הוא חלק משני עבורם. יום יום אני מקבל פניות כאלו ואחרות אבל עדיין אנשים מפחדים ללכת בגלוי מול העוול שנעשה להם. רוב האנשים לא יודעים את הכל, וכל יום מחדש אני מתחלחל מחדש".

שרף סיכם: "בגלל הריצה שלי והרצון שלי לעשות לטובת האגודות, השחקנים והמאמנים, הצטרפו להם מספר גורמים כדי להתנכל לי. מנסים לפגוע בשמי הטוב, ביושרה ובידע המקצועי שלי, העלימו אותי מכלי התקשורת במזיד, משמיצים אותי ואת סיעתי אבל אנחנו לא מוותרים, נמשיך להלחם על הדרך שלנו לנקות ולנהל את הכדורסל שאנחנו אוהבים ומאמינים. קצרה היריעה לתאר מה קורה כל יום, האיגוד שאמור לנהל את הכדורסל בניקיון כפיים, במסירות, ברצון ובגאוות יחידה, מתנהל כמו חונטה חשוכה. אם כל זה יימשך, הכדורסל יפגע וייעלם. אני לא נשבר, אני מוכן ומזומן יום ולילה לשמוע, לדבר ולטפל בכל מה שחשוב לטפל לטובת הכדורסל. אל תהססו לפנות אלי בחשאי ובגלוי".