הפשרה: ארגון אוהדי ראשון לציון חוזר ליציע

חברי גוש ד' החרימו עד כה את היו"ר, שהביע שביעות רצון מהמהלך

רועי גלדסטון  06.01.15 - 13:04
תחילת כתבה

ארגון אוהדי מכבי ראשון לציון "גוש ד'" חוזר ליציעי "בית מכבי". האוהדים החרימו תקופה ארוכה את משחקיה הבית של הקבוצה בשל סכסוך עם יושב הראש יצחק פרי, אבל כעת החליטו לשוב ולתמוך במועדון באופן גלוי.

"מועדון הכדורסל מכבי ראשל"צ מברך על החלטת גוש ד' לשוב למגרשים ולעודד את הקבוצה", נכתב בהודעה הרשמית מטעם הכתומים. "העידוד והדחיפה של הקהל הינם חלק אינטגרלי וחשוב בהצלחת הקבוצה. כך שנשמח לראות את כל האוהדים במשחק חוץ הקרוב מול עירוני נס ציונה ובכלל, מלווים את הקבוצה לאורך כל העונה. מאמינים שיחד ננצח".

מקורבים ליצחק פרי אמרו שיושב ראש מכבי ראשון לציון הביע שביעות רצון ושמחה מההתחממות ביחסים עם האוהדים. "מדובר במשהו שחשוב למועדון ונותר לראות איך זה יתבצע בפועל", אמרו בסביבתו.

מכבי ראשון לציון נכנעה בשני 81:73 למכבי חיפה ברוממה, ההפסד הראשון העונה לקבוצה שמתחת למקום השישי בטבלה. ג'קי קרמייקל הוביל את קלעי האורחת עם 20 נקודות ו-10 ריבאונדים.

חנן קולמן, שכיכב מול מכבי ראשל"צ עם 13 נק', 5 ריב', 5 אס', 3 חט' והיה המנוע מאחורי הניצחון של מכבי חיפה, נבחר כישראלי המצטיין של השבוע. מדד ה+/- שלו במשחק עמד על 24, הגבוה ביותר מבין שחקני קבוצתו, ועל כך הוא יקבל מלגת לימודים בסך 1,000 דולרים מתנת רענן כץ. קולמן בן ה-30 הצטרף לירוקים לפני כחודש ומאז רשמה קבוצתו 5 ניצחונות מ-6 משחקים (כולל 2 משחקי הגביע). למקום השני הגיע רביב לימונד בזכות 13 נק' ו-12 אס' בניצחון הפועל ת"א על הפועל ירושלים.