גודס: "אין יותר מדי מה לקחת מהמשחק הזה"

מאמן מכבי מבסוט בעיקר מהניצחון אחרי גלבוע. ג'ייק כהן שהצטיין: "אחי בא, אז ניסיתי לתת עוד קצת"

רועי גלדסטון  31.01.15 - 21:36
תחילת כתבה

48 שעות בלבד לאחר ההצגה מול ריאל מדריד, מכבי ת"א עדיין לא עוצרת. האלופה השיגה הערב (שבת) ניצחון ליגה 12 ברציפות כשגברה בהיכל 75:85 על גלבוע/גליל. סופו וג'רמי פארגו קיבלו מנוחה, אבל חמישה שחקנים שקלעו בדאבל פיגרס סחבו את הצהובים בהיעדרם.

"זה מסוג המשחקים היותר קשים כי הגענו אחרי משחק גדול", המאמן גיא גודס בסיום, "הצלחתי לתת מנוחה לפארגו וזה חשוב מאוד עבורנו. התעלנו כמה דקות בסיום מבחינה הגנתית וניצחנו. נמשיך הלאה. אין מה לקחת מכאן מבחינה מקצועית, מלבד דקות המשחק של ג'ייק כהן וג'ו אלכסנדר. זה מרתון וצריך את כולם בכושר משחק. היה משחק לא קל ואני שמח שעברנו אותו".

על רצף הניצחונות הוסיף המאמן: "אנחנו לא חושבים על הפסד שיבוא, עדיף להיות בצד המנצח ולא אחרי 4 הפסדים ביורוליג ואז ישאלו אותי על עתידי. הדרך עוד ארוכה מאוד והמלחמה בטופ 16 על מיקום היא ארוכה וקשה. חשוב שנתנו מנוחה לשחקנים ודקות לאחרים".

על המשחק הקרוב מול גלאטסראיי הוסיף: "משחק קשה מאוד. תהיה אווירה של כדורסל ונעשה את ההכנות שלנו. יש לנו זמן להגיע מוכנים. בשני ניפגש ונתחיל להתכונן למשחק. זה עוד משחק קשה בדרך שצריך לנצח".

בדיוק כמו בסיבוב הקודם, אז קלע 22 נקודות, ג'ייק כהן שוב הצטיין מול גלבוע והפעם קלע 15. הפורוורד סיפר: "אנחנו עושים עבודה טובה והתוצאות מראות זאת.  אני ממשיך לעבוד קשה ולהרוויח הזדמנויות ואמון, אני שמח שניצחנו וששיחקתי טוב. אח שלי כאן, אז ניסיתי לתת עוד קצת אקסטרה".

מנגד, ברק פלג וגלבוע סופרים כבר הפסד 6 ברצף. "מחמאות לא נותנות לנו יותר מדי. הפערים בין הקבוצות ידועים", אמר מאמן הצפוניים, "טקטית, הרגשתי שעשינו את מה שרציתי. הגענו לשתי הדקות האחרונות בפיגור מינימאלי ואיבדנו את זה בגלל חוסר ניסיון ועייפות. הכל תירוצים. זה עדיין מאכזב. קשה להיות בתחתית, מלחיץ ובוער מלמטה. אני מסתכל על זה כסוג של אתגר, שצריך להתמודד איתו ולעבור אותו ביחד עם יתר האנשים במועדון. הליגה שלנו מתחילה מהמשחק הבא וזה נותן לנו תקווה. אני בעיקר מאמין במה שאני עושה. אני עושה הרבה טעויות, אבל אני לומד ומשתפר".