"קשה לשחק משחק כזה מיד אחרי ריאל מדריד"

רנדל הסביר את היכולת הפושרת של מכבי ת"א ב-75:85 על גלבוע/גליל

רועי גלדסטון  01.02.15 - 09:58
תחילת כתבה

יומיים בלבד אחרי ההתעלות מול ריאל מדריד, מכבי תל אביב היתה צריכה לחזור לקרקע. זו לא היתה משימה כל כך פשוטה, אבל מול הפועל גלבוע/גליל החלשה - יכולת פושרת הספיקה. הצהובים רשמו ניצחון ליגה 12 ברציפות, 75:85, וזאת ללא סופוקליס שחורציאניטיס וג'רמי פארגו שזכו למנוחה.

בהיעדרם של הסנטר והגארד הבכיר, מי שהצטיינו הם ג'ייק כהן (15 נק') ובראיין רנדל (15 נק', 8 ריבאונדים ו-6 אסיסטים). רבע אחרון של 21:26 הספיק לאלופת אירופה לברוח לקבוצת התחתית מהצפון, שהמשיכה להסתבך עם הפסד 6 ברציפות.

"היה לנו קשה, זו תפנית די מהירה, לשחק משחק כזה מיד לאחר המשחק מול ריאל מדריד", הודה רנדל והוסיף: "גלבוע באה לשחק. אין הנחות לאף קבוצה בליגה, הם טובים והם הוציאו לפועל את תכנית המשחק שלהם מההתחלה. למזלנו, הצלחנו לעשות את הדברים שלנו בסוף, אבל הם מאוד הקשו עלינו. אנחנו מאוד מכבדים אותם".

מכבי משחקת בסגל שונה בליגה וביורוליג. איך זה בשבילך לשחק בעמדה 4 ליד ג'ייק ב-5, או בעמדה 5 כשלידך ג'ו בעמדה 4?
"זה טוב בשבילי. יש לנו חבר'ה מוכשרים ואנחנו יכולים לשחק בכל מיני עמדות ויש לנו הרבה מאוד רוטציות גם עם אלכס טיוס. זה חלק מהאפקטיביות שלנו. לא משנה את מי תזרוק פנימה, העמדות מסתדרות. אני מאוד אוהב את זה".

ג'רמי פארגו קיבל מנוחה ולא שיחק, אחרי עומס ודקות רבות במשחקים האחרונים. קינאת בו קצת, גם אתה צריך קצת לנוח?
"כולנו עייפים קצת, זה נכון. כולנו חבולים קצת וזו כנראה הנקודה הזו בעונה שמרגישים את זה. זה לא יהיה פשוט, אבל הצוות מנהל את המנוחה של השחקנים, אתמול ג'רמי נח. אולי בפעם הבאה זה יהיה דווין או אני, ומה שחשוב שזה תמיד יהיה מי שימלא את המקום".

אתם עם 4 ניצחונות רצופים בטופ 16, ו-12 רצופים בליגה. יש חשש מהמשחק שישבור את הרצף?
"אני לא חושב על זה בכלל. לא יודע לגבי האחרים. כולם עובדים קשה כל הזמן ואנחנו כל הזמן מוכנים. לא נראה לי שהמחשבות של מישהו מהשחקנים נודדות למחשבות שליליות, אנחנו יודעים שזה לא יביא לנו דברים טובים אז לא חושבים על דברים כאלה. רק על איך להביא עוד אנרגיות טובות, עוד מאמץ ולהמשיך בדרך שלנו".