ליגת העל 2021/2022
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל ירושלים 13 0
2 בני הרצליה 14 0
3 הפועל חולון 13 0
4 גליל עליון 13 0
5 הפועל ת"א 14 0
6 מכבי ת"א 14 0
7 הפועל חיפה 13 0
8 נס ציונה 14 0
9 הפועל ב"ש 13 0
10 הפועל אילת 14 0
11 גלבוע גליל 15 0
12 ראשון לציון 14 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זה היה משחק מכוער, אבל ידענו לנצח אותו"

מכבי תל אביב ניצחה את מכבי חיפה, גיא גודס לא כל כך אהב את האגרסיביות במפגש

רועי גלדסטון  09.02.15 - 23:40
תחילת כתבה

כמעט לכל אורך המשחק הערב (שני), זה היה נראה שמכבי תל אביב בדרך להפסד למכבי חיפה. בסופו של דבר, האלופה סיפקה קאמבק גדול, מחקה פיגור של 21 נקודות בדרך לניצחון 70:74 בהיכל, ה-13 ברצף שלה. כעת, לצהובים ממתינים עוד שני משחקים בחצי הגמר הגביע מול הירוקים, כשהראשון מביניהם יערך ביום שני הבא.

בסיום, גיא גודס התייחס למשחק האגרסיבי שהתפתח בין האלופה לסגניתה. "עלינו מאוד רכים, מצד שני חיפה באו אגרסיביים מאוד. בקרבות רחוב צריך לפעמים להוריד את הכפפות. אני הרבה שנים בכדורסל, יש משחקים שהקבוצה השניה באה להעיף מרפקים וככה צריך לשחק". מאמן מכבי גם האשים מעט: "השופטים נתנו להרביץ בחצי השני. אנחנו יודעים לשחק את זה גם".

"זה לא משחק שיפה לעין, היו כמה פאולים מסוכנים, אבל הכל לגיטמי כדי לנצח את המשחק", המשיך גודס. "זה היה שיעור טוב לשבוע הבא. שתי הקבוצות עשו את שלהן, אף אחד לא רצה להראות יותר מדי לקראת השבוע הבא".

כאמור, אלופת אירופה מתכוננת לחצי גמר הגביע מול חיפה, אליו התייחס מאמנה. "המשחק הזה תלוי באיך הוא הוא התפתח - אגרסיבי יותר או פחות. החוכמה היא איך לדעת לשחק כפי שנותנים השופטים, היו הם פשוט נתנו יותר מדי להרביץ". על המשחק הערב הוסיף גודס: "לא ירדתי על השחקנים, דיברתי לכל אחד לראש וללב. אנחנו מבינים את חשיבות התקופה".

מהעבר השני מאמן מכבי חיפה רמי הדר אמר: "יצאנו פראיירים, בעיקר בחלק השני של הרבע השני. זה ברח לנו מהר. פיספסנו דברים שהתכוננו אליהם ופיספסנו. אם היינו מחזיקים את ההפרש עד החצי אני מאמין שזה היה נגמר אחרת. בסיום היינו שם, אבל הקטע המשמעותי היה שמ-20 הפרש מכבי הורידה ל-5 לפני ההפסקה".

הדר גם התייחס למורן רוט שלא שיחק יותר מדי וסיפר: "הוא היה חולה השבוע. הפעם הראשונה שהתאמן איתנו היתה אתמול ולא היתה לו אנרגיה". על חצי הגמר מול הצהובים הוסיף: "נעשה את הטוב ביותר שלנו עוד פעם".

"שלטנו במשחק בפתיחה אבל הם עשו ריצה אופיינית", אמר חנן קולמן, "הם לקחו את היתרון וזה די סיים את המשחק. שיחקנו טוב מאוד אך היו כמה מהלכים שהשפיעו והקשו עלינו להתאושש". לקראת חצי הגמר הוסיף: "אין למשחק הזה שום משמעות. ננסה לנצח, אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לנצח בכל משחק. רמי גורם לנו להאמין בכך".