רשמית: כארם משעור חתם לשנתיים במכבי תל אביב

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, הפורוורד מצטרף לצהובים וירוויח חצי מיליון דולר עם אופציה לשנה שלישית. מלך הסלים הישראלי יהיה הערבי הראשון בתולדות הקבוצה

רועי גלדסטון  09.07.17 - 08:31
תחילת כתבה

כארם משעור חתם לשנתיים במכבי תל אביב, עם אופציה לשנה נוספת. הפורוורד כבר היה על סף סיכום לפני יותר משבוע, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. הפורוורד הישראלי מגיע אחרי שנתיים מוצלחות בבני הרצליה, שהגיעה לסיכום עם הצהובים על שחרורו תמורת פיצוי כספי.

השחקן בן ה-25 הצטיין בעונה האחרונה וסיים כמלך הסלים הישראלי ומלך הריבאונדים של ליגת העל. ממוצעיו בעונת 2016/17 היו 14.5 נקודות, 10.3 ריבאונדים ו-1.5 חטיפות. ביורופקאפ קלע 15.3 נקודות וקטף 6.9 ריבאונדים לערב.

משעור, יחד עם ג'ון דיברתולומיאו, צפוי להוביל את הסגל הישראלי החדש של מכבי, שעבר מהפך משמעותי עם הפרידה מגיא פניני, גל מקל ויוגב אוחיון. בהודעת הקבוצה התייחסו לתרומתו המקצועית, וכן להיסטוריה שהוא עושה: "הוא פורוורד שיכול לשחק בעמדות 3/4, אתלט-על במונחים ישראליים, בעל חוש נדיר לריבאונד (משיג דאבל-דאבל באופן קבוע) והתמצאות נהדרת באזור הצבע, שקולע גם מבחוץ. אנרגטי, אגרסיבי ובעל מוסר עבודה יוצא דופן. הוא הישראלי-הערבי הראשון שלובש את הגופייה הצהובה".

בכך מכבי משלימה את מצבת הישראלים, שכוללת את משעור, דיברתולומיאו, ג'ייק כהן, אלכס טיוס, איתי שגב ויובל זוסמן. כעת יתפנו הצהובים, תחת המאמן החדש נבן ספאחיה, לבצע מהלכים בגזרת הזרים כאשר המטרה העיקרית נותרת סגירת עסקת טייריס רייס.