ממשיך בנהריה: שולדבראנד חתם לשנתיים

היו"ר ניסים אלפסי: "הצהרת כוונות לקראת העונה הקרובה"

רועי גלדסטון  11.07.17 - 09:23
תחילת כתבה

לאחר מו"מ ארוך, השחקן יונתן שולדבראנד חתם בעירוני נהריה לשתי עונות נוספות. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, השחקן הגיע לסיכום כבר ביום שישי האחרון וכעת הוסרו המכשולים האחרונים בדרך לחתימה.

יו"ר הקבוצה ניסים אלפסי אמר: "יונתן מאוד מוערך בקבוצה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית.
אין ספק שהחתמה זו מעידה על הצהרת כוונת לעונה הבאה. הקבוצה תמשיך להתחזק על מנת להוות גורם משמעותי בצמרת הליגה. כמו כן, מכירת המנויים בעיצומה, ועד כה נמכרו כ- 500 מנויים, דבר המעיד על הבעת האמון של אוהדי הקבוצה".

שולדבראנד היווה חלק בלתי נפרד בעונה האחרונה מהקבוצה של אריק אלפסי, שממשיך גם הוא במועדון ויקבל את תמורתו של הפורוורד גם בעונה הבאה. הכדורסלן בן ה-33 העמיד בפלייאוף האחרון ממוצעים של 15.2 נקודות, 4.6 ריב' ו-1 אסיסטים ב-32.6 דק' בממוצע למשחק. בעונה הסדירה רשם 11.4 נקודות ו-4.5 ריב' ב-26.9 דק' בממוצע למשחק. הפורוורד מצטרף לגארד דנזל ליוינגסטון ששיחק בעונה החולפת בהפועל כפר סבא והצטרף לסגולים לפני כשבוע וחצי.

עירוני נהריה סיימה את העונה הסדירה האחרונה במקום השישי בטבלה, וכזכור כבר הוליכה 0:2 בסדרת רבע הגמר מול הפועל ירושלים. אלא שאז, החבורה של אריק אלפסי לא הצליחה להשלים את המשימה ובסופו של דבר נכנעה 3:2 לקבוצה שגם הניפה את צלחת האליפות בתום הפיינל פור.