קטש עוזב: "לא קיבלו את הדרישות המקצועיות שלי"

הקדנציה השנייה של המאמן בהפועל אילת הגיעה לסיומה בצורה מפתיעה: "נהנתי. עדיף להיפרד מאשר ליצור מצבים לא בריאים לקבוצה". טפירו במו"מ מתקדם על מנת להחליפו

רועי גלדסטון  17.07.17 - 19:40
תחילת כתבה

עודד קטש לא ימשיך בהפועל אילת. המאמן שנמצא כעת עם נבחרת העתודה, יעזוב את הקבוצה הדרומית עקב מחלוקת כספית, כך נמסר על פי מקורביו. המועמד המוביל להחליפו הוא לא אחר ממאיר טפירו, ששיחק במשך שתי עונות במועדון, ועזב לאחרונה את מכבי אשדוד/באר טוביה.

אילת, שסיימה במקום השני והודחה בשלב רבע גמר הפלייאוף על ידי מכבי ראשון לציון, מתמודדת עם תקציב נמוך. הציפיות של קטש לגבי משכורתו לעונה הקרובה היו גבוהות מדי מזו שקיבל, מה שגרר את עזיבתו אחרי שתי עונות בלבד.

קטש פתח את קדנציית האימון השניה שלו בהפועל אילת בנובמבר 2015, אחרי שפוטר מאימון הפועל תל אביב. באותה עונה, הוא סיים עם הדרומיים במקום החמישי, אבל העפיל איתם לחצי גמר הפיינל פור בו הודחו מול הפועל ירושלים. בסך הכל, קטש הגיע עם אילת שלוש פעמים לפיינל פור ובעונה שעברה נהנה מסיבוב שלישי מרשים ברובו צעדה בפסגת ליגת העל.

קטש הוליך את נבחרת העתודה של ישראל למקום הראשון בבית 3, אחרי 83:91 על אוקראינה. בראיון לאחר המשחק דיבר על הפרידה מאילת: "אפשר להגדיר את זה בתור חילוקי דעות מקצועיים. התחברתי מאוד לאנשים, נהנתי וגם עשינו הצלחות. לא פוטרתי כי לא היה לי חוזה".

מאמן אילת לשעבר הרחיב על הסיבות לפרידה: "האנשים שלקחו בעלות על הקבוצה רצו ללכת לכיוון אחר. לי היו את הדרישות המקצועיות שלי, בנוגע לדרך והכיוון שהקבוצה צריכה ללכת אליו והם לא קיבלו את זה. במקרים כאלה עדיף להיפרד ולא ליצור מצב לא בריא".

הדפס