שחקן הפועל חולון שנחקר שוחרר בתנאים מגבילים

זר בכיר תושאל לאחר שזוגתו טענה כי תקף אותה, אך לאחר מכן חזרה בה וביקשה לסגור איתו את הנושא. במשטרה סירבו לבטל את תלונה. ישחק בגמר הפיינל פור מול מכבי ת"א?

עמרי מנהיים ורועי כהן  13.06.18 - 17:22
תחילת כתבה

אנחת רווחה בהפועל חולון? הזר הבכיר בקבוצה, שנחקר יממה לפני גמר הפיינל פור בחשד להכאת זוגתו, שוחרר בתנאים מגבילים לאחר שזו חזרה בה מהתלונה. עוד לפני כן, לטענתה, היא הותקפה בסוף השבוע, בעת שהשניים בילו יחדיו. השחקן הכחיש, שוחררו והגיע לאימון. בכל מקרה, במשטרה סירבו לבטל את התלונה בטענה שייתכן שחזרה בה מחשש כי יתקוף אותה שוב.

כל זאת קרה כמה ימים בלבד לאחר שהקבוצה נכשלה בניסיון לאשר את השתתפותו של גלן רייס ג'וניור בחצי הגמר מול הפועל ירושלים, לאחר שזה הושעה לשני משחקים. הפורוורד, שהיה בין השחקנים הבולטים בקבוצה, היכה את חברו לקבוצה, גיא פניני, בחדר ההלבשה ושוחרר מיידית מהקבוצה. 

עם זאת, למרות ההצהרות של אנשי הקבוצה כי גם במחיר של אובדן אליפות, הם לא יחזירו את רייס ג'וניור לקבוצה, הם שינו את דעתם ברגע האחרון והנחיתו את השחקן בארץ לפני המשחק החמישי מול הפועל אילת ברבע גמר הפלייאוף, זאת למרות שבית הדין הרחיק אותו משני משחקים בעקבות תקיפת פניני. בקבוצה פנו לבית הדין על מנת לאפשר לו לשחק בחצי גמר הפיינל פור מול הפועל ירושלים, אך זה דחה אותם ורייס ג'וניור אמור לחזור למשחק הגמר מול מכבי ת"א.