רנדל ומילר-מקינטייר מועמדים, מכבי מתלבטת

הצהובים טרם החליטו אם להביא חיזוק, אקס ריאל עלה כאופציה

רועי כהן
רועי כהן  22.10.18 - 14:40
תחילת כתבה

הצוות המקצועי במכבי ת"א מתלבט בנוגע לחיזוק אפשרי כגיבוי לג'רמי פארגו. הלו"ז הקשה ביורוליג, בנוסף לחשש שקיים אצל אנשי מכבי שלפיו לגארד המצטיין, שייעדר לעוד מספר שבועות, ייקח זמן נוסף לחזור ליכולת הרגילה, מוביל את מכבי לחפש חלופות בשוק, והכוונה בשלב זה היא להביא רכז לתקופה קצרה, עד חודשיים, כגיבוי לקו האחורי, ובשלב זה לאירופה בלבד.

במסגרת הבדיקות שהאלופה עורכת, עלו כמה שמות פוטנציאליים, בהם צ'ייסון רנדל (25, 1.91) וקודי מילר-מקינטייר ( 24, 1.91). השם שנחשב לבכיר יותר הוא רנדל, ששיחק בעונה שעברה בריאל מדריד ורשם 4.6 נק' ב-12 דק' בליגה הספרדית, ו-2.5 נק' ב-7.5 דק' ביורוליג. רנדל שיחק גם 26 משחקים ב-NBA, במדי ניו יורק ופילדלפיה, ורשם 5.2 נק' ב-11.5 דק'. קריירת המכללות שלו היתה טובה מאוד עם 16.4 נק', 2.4 אס' ו-1.5 חט' במכללת סטנפורד.

מילר-מקינטייר צעיר יותר, אך הספיק לרשום קדנציה לא רעה בפארמה פרם הרוסית. בליגת ה-VTB הוא העמיד ממוצעים של 16 נק', 7.9 אס' ו-5 ריבאונדים ב-32 דק בממוצע. מילר-מקינטייר הצטרף לאחרונה לקבוצת הפיתוח של דאלאס מאבריקס, ולא ברור אם יסכים להגיע לתקופה קצרה. רנדל, אגב, משחק בקבוצת הפיתוח של וושינגטון וויזארדס.

ההערכה היא שבמכבי יקבלו החלטה בנושא עד סוף השבוע. חלק חשוב במערכת השיקולים הוא גם הרצון להוריד עומס מסקוטי ווילבקין, שמציג יכולת נהדרת אך בקבוצה חוששים מדקות משחק מרובות שלו, ללא גיבוי הולם.

הדפס