נבן ספאחיה: "אני לא חושב כרגע על חיזוק"

מאמן מכבי לקראת אולימפיאקוס: "אנחנו תמיד נמצאים בשוק"

רועי כהן
רועי כהן  23.10.18 - 07:38
תחילת כתבה

לא כך רצתה מכבי ת"א להיראות במשחק הליגה שלפני הנסיעה לפיראוס לקרב מול אולימפיאקוס ביורוליג. חוץ מהניצחון הדחוק אתמול (שני) על העולה החדשה הפועל באר שבע, נבן ספאחיה לא יכול לקחת דבר חיובי מהמשחק הזה.

  • עוד לפני חגיגת האלופות: "חמישיות" היום ב-15:30, ישיר ב-5SPORT

בדרכו לחדר מסיבת העיתונאים, המאמן התעכב כדי לברך את כל אנשי הצוות של ב"ש על ההופעה הטובה. מאוחר יותר הסביר: "מעולם לא קרה לי שהיו חסרים לי שלושה רכזים. אני לא חושב כרגע על חיזוק, אנחנו צריכים להיות סבלניים ולהעריך את מצבו של פארגו. אנחנו תמיד נמצאים בשוק, מחלקת הסקאוט שלנו עובדת כל השנה, ואנחנו יודעים מה החלופות. אני לא מחשיב את המשחק הזה כהכנה ליורוליג, כי החוק הרוסי לא מאפשר לי להכין את הקבוצה כמו שצריך לאירופה, בניגוד למצב אצל קבוצות אחרות באירופה, אבל אמרתי את זה כבר בעבר".

אנג'לו קאלוירו דיבר על היכולת של הקבוצה: "שיחקנו במחצית הראשונה בלי אנרגיות, אבל הצלחנו לשנות את זה. אנחנו חייבים לשחק חזק וקשוח יותר. קשה לשחק בלי שלושה רכזים, פציעות הן אף פעם לא אידאליות, אבל חשבתי שמי ששיחק כרכז היום עשה עבודה טובה, וההבדל היה באנרגיות. זה חלק מהעבודה שלנו, להתמודד עם ההבדלים בהרכבים בין הליגה לאירופה".

לקראת אולימפיאקוס, הצהובים מקבלים כמה בשורות טובות. קנדריק ריי, שכבר חזר לאימונים מלאים, ישחק ביוון. כמו כן, סקוטי ווילבקין, שנפגע באגודל בכף ידו, צפוי להיות כשיר גם הוא.

הדפס