האוול ייעדר מול נהריה. בכורה לאלפסי

המתאזרח התלונן על כאבים בברכו. מבחן ראשון למאמן נהריה החדש-ישן

עמרי מנהיים  16.12.18 - 10:13
תחילת כתבה

משחק אחד בלבד יתקיים הערב (ראשון ,20:30) בליגת העל. הפועל תל אביב תארח בהיכל קבוצת שלמה את עירוני נהריה, שתציג מצידה את המאמן החדש-ישן, אריק אלפסי, שיערוך בכורה מחודשת.

"יצא ככה שהמשחק הראשון שלו יהיה נגדנו, אבל בכל מקרה אנחנו מגיעים למשחק הזה ממוקדים בעצמנו", אמר דני פרנקו. "אנחנו רוצים להיראות יותר טוב מכפי שנראינו בשבוע שעבר, לשחק בהרכבים יותר מאוזנים ולהיות הרבה יותר אגרסיביים בשני צידי המגרש".

הפועל מגיעה למשחק התחתית הזה בידיעה שהפסד נוסף עלול להוריד אותה, בקונסטלציה מסוימת, למקום האחרון בליגה. גם הפעם, ברקע תרחף סוגיית רפי מנקו, שעדיין רחוקה מלהיגמר. הפועל במקביל ממשיכה לחפש שחקן זר איכותי לעמדה 3-4, אך כרגע עדיין לא מצאה מועמד מתאים, כאשר דרישותיו של ג׳יימס בל עדיין גבוהות. "היה שבוע לא רע של אימונים", המשיך פרנקו. "אבל אנחנו עדיין טריים ביחד, עדיין חסרים לנו דברים. אנחנו נבוא למשחק לעשות את שלנו על המגרש מהדקה הראשונה ואני מקווה שהפעם זה גם יצליח".

מי שייעדר מהסגל של פרנקו הוא ריצ'ארד האוול שסוחב פציעה עוד מתקופתו בהפועל ירושלים, זכר לניתוח שעשה בברך שמאל. המתאזרח של האדומים ניסה לעלות למגרש שעתיים וחצי לפני ההתמודדות לערוך אימון קליעות קל, אבל הכאבים גברו ובצוות המקצועי החליטו שלא לשתפו בהתמודדות מול נהריה. 

בנהריה יציגו כאמור מאמן חדש, ובקרוב גם יחדשו את הסגל, ללא קשר לתוצאה הערב. אריק אלפסי ביקש מההנהלה לבצע שני שינויים לפחות, כאשר הרכז טים קוורטרמן, שחתום על חוזה זמני, לא צפוי להמשיך, בעוד שגם בעמדת הגבוה מחפשים בקבוצה שחקנים.

הדפס