יהונתן שולדברנד ייעדר מול גלבוע/גליל

20:10: סגל ישראלי קצר לדרוקר ואילת בגן נר

עמרי מנהיים  17.12.18 - 17:44
תחילת כתבה

שלושה משחקים יתקיימו היום (שני) בליגת העל בכדורסל, שינעלו את המחזור העשירי. הפועל באר שבע, שכמעט החתימה את סטיבן דניס, תתמודד מול אשדוד נטולת פול סטול. בגן נר יתקיים מפגש צמרת בין גלבוע לאילת, בעוד בהרצליה ייערך מאבק בין שתי קבוצות שמרגישות את התחתית קרובה.

גלבוע/גליל - הפועל אילת (20:10)
אם תרצו, מאבק ישיר על הצלע הרביעית בצמרת הליגה, בין שתי הקבוצות שנמצאות בכושר טוב, עם רצפים מרשימים. החבורה של אריאל בית הלחמי טרם הפסידה העונה בבית - חמישה ניצחונות מחמישה משחקים. בצד השני, הקבוצה הדרומית מגיעה במומנטום הטוב ביותר בליגה, עם לא פחות משישה ניצחונות רצופים.

הבעיה של שרון דרוקר היא שיהונתן שולדברנד נפצע באחד מאימוני השבוע ולא יעמוד לרשות מאמנו, מה שמותיר את הסגל הישראלי קצר במיוחד. מנגד, טל קרלפס עדיין פצוע ולא יוכל לשחק, כאשר גם הרכז הצעיר אריאל נבון בספק להתמודדות.

בני הרצליה - ראשון לציון (20:15)
שתי קבוצות שמגיעות עם שלושה ניצחונות, במשחק שעשוי לקבוע לאן מועדות פניהן העונה. בראשון מעודדים מניצחון הבכורה של גיא גודס, כאשר גם קמרון לונג חוזר אט אט לעניינים אחרי התאקל הגדול עם צביקה שרף. בקבוצה גם היו מרוצים מהשתלבותו המהירה של אלכס המילטון, שסיפק את האסיסט המנצח לאדם אריאל באולם הקונכיה בחמישי האחרון.

ההרצליינים אמנם הפסידו למכבי תל אביב במשחק האחרון, אבל בקבוצה יש תחושות חיוביות כי הסגל מתחיל להתחבר לאחרונה, אחרי פתיחת עונה לא טובה. ג'ף אדריאן, שלא שיחק בשני המחזורים האחרונים בשל פציעה ברגלו, עדיין בספק למשחק.

הדפס