באילת חוששים שסמית' ייעדר לתקופה ארוכה

הגארד המצטיין ייבדק. דרוקר: "הוא הרגיש שנקרע לו משהו"

עמרי מנהיים  18.12.18 - 07:12
תחילת כתבה

הפועל אילת רשמה אתמול (שני) עוד ציון דרך בעונה הנהדרת שלה כשהביסה 70:88 את גלבוע/גליל ורשמה את ניצחונה השביעי ברציפות - נתון כמעט בלתי נתפס בהתחשב בפתיחה החלשה שלה העונה. "זה היה משחק הגנה מצוין שלנו", סיכם המאמן שרון דרוקר. "לא איפשרנו סלים קלים לכל אורך המשחק, אני חושב שהחבר'ה עשו עבודה טובה".

אלא שלמרות העובדה שאילת הפכה לראשונה העונה שחוזרת מגן נר עם ניצחון, היא יצאה מהמשחק הזה עם טעם מעט חמוץ. לנזל סמית' נפצע במהלך הרבע הרביעי באגודל - מקום בו הוא עבר ניתוח בעבר. הוא יעבור צילום, לאחריו תתברר סוג וחומרת הפציעה, אך החשש באילת הוא שמדובר בפציעה לא קלה שתדרוש היעדרות ארוכה. במידה שזה אכן יהיה המקרה, באילת יצטרכו להחליט האם לצרף שחקן בחוזה זמני.

"הוא אומר שהוא מרגיש שנקרע לו משהו בכף היד", אמר המאמן, שיצטרך לאלתר בתקופה הקרובה עם סגל קצר מאוד: "בשבוע הבא יש לנו משחק גביע בלעדיו, כשאנחנו גם לא יודעים מה קורה עם יונתן שולדבראנד. נצטרך למצוא את כל הכוחות והשחקנים הבריאים ולשחק, אבל זה חלק מהמשחק".

במידה שאכן מדובר בפציעה שתדרוש אילת נצמדה אתמול להפועל חולון במקום השני בליגה עם מאזן 3:7 ונראית כרגע מצוין. "לפני כל משחק אנחנו מדברים איתם על זה שאנחנו ב-0:0 ולא לוקחים שום דבר למשחק הבא", סיכם דרוקר. "אנחנו מדגישים את זה אימון אחרי אימון ומנסים לשמור על המתח. יש פה קבוצה טובה, אנחנו רק צריכים שהיא תהיה בריאה ואפשר יהיה ליהנות מאיתנו ממנה".

הדפס