בכורה להופסון בחולון, דקוואן ג'ונס בחוץ

ראשון: הקבוצה של שמיר תצא לגלבוע. נהריה תתאושש בראשל"צ?

עמרי מנהיים  27.04.19 - 17:00
תחילת כתבה

המחזור ה-29 בליגת ווינר סל יימשך הערב (ראשון) עם שני משחקים: הפועל חולון המתחדשת תצפין לגלבוע, שעדיין חולמת על מקום בפלייאוף, בעוד שעירוני נהריה תנסה להתאושש מההפסד הכואב להרצליה כשתתארח בראשון לציון.

גלבוע/גליל - הפועל חולון (20:30)
אחרי התבוסה בסגל חסר נגד מכבי תל אביב בשבוע שעבר, גלבוע פוגשת יריבה נוספת מהצמרת במטרה להדביק את הטופ-8. בפעם הרביעית ברציפות, דוראנט סקוט יהיה הזר שלא נרשם. יחזקאל סקוורר וטל קרפלס הפצועים לא יהיו בסגל גם כן, ובגלבוע יקוו שרביעיית הזרים שהחלה את העונה, ומיעטה לשחק יחד לאור ריבוי הפציעות וההיעדרויות, תתחבר בצורה שתאפשר לקבוצה לסיים את העונה בטעם טוב.

בצד החולוני שינוי גדול: סקוטי הופסון, עם המספר 32 על גבו, יערוך הופעת בכורה במדים הצהובים-סגולים בקדנציה השלישית שלו בישראל, כאשר לראשונה העונה דקוואן ג'ונס לא נרשם מסיבה מקצועית בלבד. שחקן נוסף שייעדר הוא עמית שמחון, שנפצע באימון סוף השבוע בקרסול, ולאחר צילום רנטגן שעבר היום החליט הצוות הרפואי של הקבוצה על מנוחה של מספר ימים.

אחרי הפציעות של גיא פניני וטי.ג'יי קליין, הסגל של חולוניה נמוך יותר, כשדן שמיר אף אמר כי ככל הנראה, חולון תציג סגנון משחק שונה מכפי שהתרגלנו לראות עד כה העונה. בקבוצה יש שביעות רצון מההשתלבות הטובה של איגור קולשוב, שהיה מצוין במשחק הבכורה שלו.

מכבי ראשון לציון - עירוני נהריה (20:15)
העונה של ראשון מלאה בעליות וירידות, ונראה שכרגע הכתומים במגמת עליה. הקבוצה של גיא גודס חזרה לעצמה בשני המחזורים האחרונים, עם ניצחונות מרשימים על הפועל תל אביב ומכבי אשדוד, כאשר אחת הסיבות המרכזיות היא ההתאקלמות של דריל מונרו, ששידרג מאוד את הקבוצה לאחר העזיבה של דשון סטיבנס האנמי. בשני המפגשים מול נהריה העונה, ראשל"צ ניצחה בהפרשים דו ספרתיים, ניצחון נוסף הערב ישאיר אותה חזק במאבק על המקום החמישי.

נהריה מגיעה במוראל השפוף ביותר שלה מאז החלה העונה, לאחר שהפסידה במשחק החשוב לבני הרצליה בבית. כעת, זקוקים הסגולים לנצח שני משחקים יותר מהרצליה בחמשת המחזורים שנותרו, כאשר תקוותם היחידה היא לוח המשחקים הקשה יחסית שיש ליריבה מהשרון. בנהריה מודעים לעובדה שבשביל לנצח הם יהיו חייבים לקבל תרומה משמעותית מכל הזרים, במיוחד מאנתוני בארבר ומייק הנרי, עליהם העביר אריק אלפסי ביקורת בסיום ההפסד להרצליה במחזור הקודם.

הדפס