"השלשות? זה המשחק היום, קשה לעצור את זה"

שמיר התייחס למטח מול הפועל. פרנקו: "הפלייאוף? לא מודאג"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.19 - 23:49
תחילת כתבה

מחזור אחד נותר לסיום העונה בליגת העל בכדורסל והסטטוס קוו נשמר. חולון השאירה הערב (חמישי) את המאבק על המקום השני פתוח אחרי שגברה 89:97 על הפועל ת"א, שתיאבק ראש בראש נגד אשדוד על מקום בפלייאוף.

דן שמיר התייחס להתמודדות בסיום: "במחצית הראשונה היינו מאוד מפוזרים, איבדנו 15 כדורים. אפשר לדבר על זה הרבה, אבל כשמשחקים מהר יש יותר טעויות. לא עשינו דברים חכמים, אבל כשזה ירד הסתדרנו יותר. כל המשחקים שלנו לאחרונה הם באנרגיות שיא וקשה לשחק ככה מן הסתם, אני מוריד את הכובע בפני השחקנים. היו כמה דקות יפות, ששיחקנו ביחד וכדורים נכנסו, אני שמח על זה".

על עמית שמחון, שרשם משחק נהדר של 24 נקודות, הוסיף המאמן: "עמית נכנס טוב למשחק, הוא תמיד משחק חזק ומתאמץ, אין לי טענות אליו, הוא אחלה שחקן לאמן. נכנסו לו זריקות, אנחנו נכנסים לקצב מסוים ונצטרך אותו ביכולת הזאת. זאת עונה מתסכלת מבחינתו, מקווה שזה ישחרר אצלו משהו".

על מטווח השלשות של קבוצתו, שהשוותה שיא מועדון, הוסיף: "ככה משחקים היום, אפשר לזרוק כמה שרוצים. שחקנים אוהבים את זה, לפני עשר שנים לא היו נותנים להם לזרוק. אפשר להגדיל את ההפרש מהר ככה, זה מי שאנחנו כרגע וכנראה שקשה לעצור את זה".

דני פרנקו התייחס למשחק בסיום: "היו לנו כמה פוזישנים הגנתיים לא טובים ברבע השלישי, חולון עשתה הרבה סלים קלים שהצלחנו למנוע במחצית הראשונה ולקחה עלינו ריבאונדים בהתקפה. כדי לנצח את חולון במשחק כזה, עם אווירה כזו, היינו צריכים להיות יותר מדוייקים. וולדן? לא עשינו מספיק טוב את מה שרצינו לעשות. היו לו כמה סלים גדולים שגם אם היינו מנסים לעצור, לא היינו מצליחים. זה דברים קטנים שמצריכים טיפה יותר ריכוז, אבל לא היינו מספיק שם".

פרנקו גם התייחס לקרבות הכניסה לפלייאוף שנדחו למחזור הסיום: "הפלייאוף? לא מודאג. מקווה שנהיה שם כי אם נגיע זה לא משנה מול מי נשחק. אם נביא את היכולת מהיום ואת היכולת מהמשחק מול מכבי, נצליח. זה בידיים שלנו, נצטרך להביא את הניצחון".