הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני הדרבי: מתיחות בין ספרופולוס לפארגו

מאמן מכבי לא מרוצה מהגישה. בסביבתו טוענים: "נחוש לעזור"

רועי כהן
רועי כהן  22.05.19 - 14:21
תחילת כתבה

רגע לפני סדרת רבע גמר הפלייאוף מול הפועל תל אביב, ישנה מתיחות בין מאמן מכבי תל אביב יאניס ספרופולוס לג'רמי פארגו. באימונים האחרונים המאמן היווני לא אהב את רמת האנרגיות והרצינות של הגארד ובמשחק האחרון נגד עירוני נהריה, הוא שיחק עשר דקות בלבד. לטענת האלופה הוא היה אנמי מתמיד ולא הזכיר במאום את השחקן שהם מכירים.

במכבי ת"א הדגישו שאין עם פארגו בעיה משמעתית, אבל גורם בקבוצה הודה שמערכת היחסים בינו לספרופולוס לא טובה במיוחד. לעומת זאת, בסביבת הגארד הבהירו שהוא נחוש לעזור לצהובים לעמוד במטרות שלהם ולשמור על האליפות, בהשגתה היה לו חלק חשוב. הוא ימשיך לעמוד לרשותו של ספרופולוס ולבצע את המוטל עליו על המגרש.

בתוך כך וללא קשר למתיחות עם ספרופולוס, פארגו נטש את האימון המתקיים לקראת המשחק מול הפועל ת"א כדי לערוך בדיקת MRI בברכו. הוא צפוי לא להיכלל בסגל למשחק הראשון מול היריבה העירונית.

לקראת המשחק הראשון בסדרה אמר טאריק בלאק: "זאת הייתה ארוכה, ממש רכבת הרים, עברנו הרבה שינויים ועשינו את זה ביחד. עכשיו זה החלק החשוב ביותר של העונה, עבדנו קשה כדי להגיע לרגע הזה ואנחנו לא הולכים להתפשר על האיכות שלנו".

"אנחנו מוכנים לעתיד הקרוב ולמה שעומד מולנו כרגע, כולנו מקצוענים", הוסיף כשנשאל על המאץ' אפ הבעייתי מול הפועל ת"א. "אני רוצה להאמין שיש קו שצריך לתת כבוד לשחקנים ולכדורסל ושאסור לחצות. נהיה מוכנים לא משנה מול מי אנחנו מתמודדים".