הקהל נפרד משמיר: החזרת אותנו למקום הטבעי

אוהדי חולון עשו מחווה למאמן היוצא שעתיד לעזוב לאוסטרליה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  07.06.19 - 17:38
תחילת כתבה

אמנם אין לכך עדיין אישור רשמי, אבל דן שמיר יעזוב את הפועל חולון אחרי קדנציה בת כמעט ארבע שנים (ושש בסך הכל), ככל הנראה לאתגר שאף מאמן ישראלי לא ניסה בעבר: הליגה האוסטרלית, שם הוא צפוי להתמנות למאמן של ניו זילנד ברייקרס. היום (שישי) נמשך סיבוב הפרידה שלו.

שמיר נפגש עם עשרות אוהדי הפועל חולון שהגיעו למתחם לה פארק, הסמוך להיכל - פגישה שנערכה כארבע שעות, בה הוא קיבל מתנות ותשורות רבות מהקהל שליווה אותו בשנים האחרונות.

"קואץ' דן היקר, אנחנו לא נפרדים, רק יוצאים לטיול וחוזרים", נכתב לשמיר בקולאז' מיוחד שהוכן לכבודו. "מודים לך על כל הניצחונות, הרגעים המרגשים והגביע שלנו. החזרת את חולוניה למקומה הטבעי בצמרת הכדורסל. אתה לא לפ, אתה טופ! אוהבים ומתגעגעים, הצבא הסגול".

כזכור, שמיר הגיע במהלך עונת 2015/16 במקומו של אלעד חסין ועזר לקבוצה להינצל מירידה. בשלוש השנים האחרונות הוא היה חלק מרכזי בהפיכתה של חולון לחברה קבועה בצמרת - כאשר סיים במקום הראשון (2016/17), השני (2017/18) והשלישי (2018/19). הוא אף הגיע לגמר הפיינל פור בעונה שעברה וגם הניף את גביע המדינה, הודות לסל הניצחון הבלתי נשכח של גלן רייס מול מכבי תל אביב.