התחיל לעבוד: המטרות העיקריות של דרוקר

בריימו, זלמנסון, טוקוטו וגם האוול מועמדים להצטרף לחולון

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  15.06.19 - 12:41

תגיות: הפועל חולון

תחילת כתבה

שרון דרוקר מונה אתמול (שישי) למאמן הפועל חולון - והחל מהיום יתחיל לעבוד על בניית הסגל לקראת עונת 2019/20. כמובן שעוד מוקדם מאוד להעריך איך ייראה הקאדר הסופי, אבל דרוקר וחולון כבר סימנו לעצמם מספר מטרות מרכזיות.

השחקן הראשון שאותו המאמן החדש ינסה לצרף הוא סולימאן בריימו, שכיכב תחתיו בעונה החולפת בהפועל אילת. בין השניים ישנה מערכת יחסים מצוינת וגם בהנהלה היו רוצים מאוד לראות את הסנטר הניגרי מגיע. הסגולים מתכננים לפנות לבריימו, אך עם זאת, מודעים לעובדה שדרישותיו הכספיות הגבוהות, באיזור ה-200 אלף דולר, עלולות להוות מכשול.

שחקן נוסף שמעורר עניין בחולון, שיחק גם הוא בעונה שעברה תחת דרוקר באילת: עידן זלמנסון, שנהנה מעונה טובה של 8.6 נקודות בממוצע למשחק. בחולון מעריכים כי לגביו צפויה תחרות מכיוון קבוצות נוספות שמביעות בו עניין.

כידוע, לגיא פניני, עמית שמחון ורועי הובר יש חוזה, כאשר גם שלומי הרוש צפוי לחתום על הארכה. בהתאם לכך, חולון תצרף עוד שני ישראלים לפחות: גבוה וגארד תחילה. בקבוצה מחכים להתפתחויות בגזרת בר טימור והפועל ירושלים, כאשר גם שמו של יפתח זיו עלה. בנושא הגבוהים, זלמנסון כאמור מבוקש וגם ריצ'ארד האוול בא בחשבון.

בחולון מתכננים להחתים חמישה זרים חדשים, שכן האופציה על דריון אטקינס היא בשכר גבוה והאופציה על סקוטי ריינולדס ככל הנראה לא תמומש. בחולון היו עושים כל הניתן כדי להשאיר את קורי וולדן, אבל מודעים לעובדה שהוא יקבל הצעות גבוהות בהרבה. מנגד, עוד אקס של הפועל אילת, ג'יי פי טוקוטו מעניין את הסגולים.