חולון גיששה אצל מקל, שלא שלל הגעה אפשרית

לצד ההמתנה לאוחיון, במועדון בודקים עוד אופציות. טימור ירד מהפרק

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  01.07.19 - 12:39
תחילת כתבה

הפועל חולון ממשיכה בחיפושים אחרי גארד ישראלי בכיר, שיוביל את הקו האחורי בעונה הבאה. לצד ההמתנה ליוגב אוחיון, שטרם קיבל הודעה מירושלים לגבי המשך דרכו, חולוניה מכינה אלטרנטיבה מעניינת לא פחות: גל מקל.

לאחרונה נוצר קשר ראשוני בין מקל לבין הקבוצה, כאשר נערכה גם שיחת היכרות ראשונית בינו לבין הבעלים שלמה אייזיק, בה הוא לא פסל את האפשרות שיחזור לישראל וישחק בהפועל חולון. יש לציין כי בהשוואה לאוחיון, דרישות השכר של מקל גבוהות יותר, דבר שגם אותו לוקחים בחשבון במועדון.

מקל סיים את חוזהו בזניט סנט פטרסבורג, ולא צפוי להמשיך בקבוצה הרוסית שתשחק בעונה הבאה ביורוליג. למעשה, זו כבר שנה שניה ברציפות שבה הגארד משחק בקבוצה שמצטרפת ליורוליג, אבל לא זוכה לשחק במפעל הבכיר של אירופה, לאחר שעזב גם את גראן קנאריה בקיץ הקודם.

שרון דרוקר, כאמור, מעדיף באופן גורף לראות רכז ישראלי בקבוצה שלו ולאחר שיגיע אחד כזה, יוחתמו גם שחקנים זרים בקו האחורי, שיהיו מתאימים יותר מבחינת התכונות והסגנון לרכז שיגיע. אופציית בר טימור נראית כרגע פחות ריאלית, משום שהוא עלול לנגוס בדקות של שלומי הרוש, שהאריך את חוזהו אתמול.

בנוסף, ייתכן שבסופו של דבר אוחיון יישאר בירושלים, ובמקביל לא יושגו הבנות עם מקל. במקרה כזה, חולון עשויה לנסות ללכת על אבי בן שימול, אבל הסיכוי למהלך כזה נראה קטן מאוד כרגע, שכן הוא תחת חוזה באילת. אם גם זה לא ייצא לפועל, יוחתם רכז זר מוביל.