אוחיון מתקרב להפועל חולון, הפערים קטנים

הגארד צפוי לקצץ בשכר שהרוויח בירושלים ולחתום לשנתיים

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  04.07.19 - 17:22

תגיות: יוגב אוחיון

תחילת כתבה

יוגב אוחיון מתקרב להפועל חולון. הפועל ירושלים אמנם טרם הודיעה לו רשמית כי היא לא מממשת עליו את האופציה לעונה הבאה, אבל צפויה לעשות זאת בקרוב - והגארד כבר מנהל משא ומתן עם הפועל חולון.

אוחיון בן ה-32 ביקש חוזה לשתי עונות מחולון, מה שהוסכם על הצוות המקצועי והנהלת הקבוצה. העניין הוא שבין הצדדים ישנן חוסר הסכמות בנוגע לנושא הכספי, מה שמעכב כרגע את המגעים בין הצדדים.

אוחיון, שהשתכר כ-300 אלף דולר בעונה שעברה בירושלים, יודע שייאלץ לרדת באופן משמעותי בשכרו - אך למרות זאת, עדיין קיימים פערים בין הצעת הקבוצה לדרישת השחקן. עם זאת, בחולון וגם בסביבת השחקן נשמעים אופטימיים בקשר למו"מ, שכן שני הצדדים מעוניינים להוציא לפועל את העסקה - אוחיון הוא האופציה המועדפת על חולון, בעוד שחולון היא האופציה המועדפת על אוחיון.

כפי שפרסמנו, שרון דרוקר שם כמטרה עליונה להחתים רכז ישראלי, ואם בסופו של דבר אוחיון לא יגיע, חולון תפנה לאופציות נוספות, אך פחות ריאליות בשלב זה: גל מקל, עימו כבר נערכה שיחה ראשונית, אבל צפוי לדרוש סכומים גבוהים. אבי בן שימול הוא שחקן שדרוקר מעריך מאוד, אבל נמצא תחת חוזה באילת.

לאחר שיוחתם הרכז הישראלי, בחולון יתפנו להשלים את הקו האחורי עם גארדים זרים שישלימו בתכונותיהם את השחקן שיגיע. דרוקר ועוזרו מודי מאור ייצאו לליגת הקיץ בלאס וגאס בכדי לנסות ולאתר מועמדים פוטנציאליים לקבוצה.